Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas

Olivia Morelli - -
Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas

Futuristinės mados ir grožio idėjos sukasi ne vieno iš mūsų galvoje. Kaip sustabdyti laiką? Šalta grožio medicinos egzotika – užšaldytos ląstelės, placenta, gyvačių nuodai, sraigių seilės, jaunystės injekcijos ir pagrindinis klausimas – kaip išlikti jaunai? Apie tai mūsų šio – šventinio, šiek tiek futuristinio ir žyminčio dviejų metų sankirtą, numerio tema. Viduje – naujausios žiemos mados tendencijos ir mūsų pasiūlytos kalėdinės bei naujametinės stiliaus kompiliacijos. Taip pat plačiausias mūsų objektyvas, nukreiptas į 2012 m. pavasario/vasaros Juozo Statkevičiaus bei „Mados infekcijos“ dizainerių kolekcijas. Mados istorijos rubrikoje: dedikacija futurizmui – 6-ojo dešimtmečio ir ateities mados paralelės. Taip pat jūsų laukia interviu su britų mados ikona Ebony Bones ir superherojumi – visame pasaulyje juodųjų deimantų krikštatėviu tituluojamu italų juvelyru ir verslininku – Fawazu Gruosi. Iškart po to – neriame į klaidžias estetines džiungles, darome tikrą žurnalistinį grožio eksperimentą, be to, sukuriame planą A pabėgimui iš miesto: nuo ledo viešbučio prie Poliarinio rato, visiškos tylos dykumoje Didžiąjame kanjone iki pat SPA rojaus Balyje, Indonezijoje… Įkvėpimas garantuotas! Čia laikas tikrai sustoja! O štai mūsų fotografai stabdo laiką, žiemai skirtose mados fotosesijose, tuo tarpu mes kaip ir kiekvieną mėnesį – leidžiamės į įdomių daiktų medžioklę parduotuvėse ir internete. Mados dizaineris Egidijus Sidaras tampa mūsų šio mėnesio TOP3 herojumi, o garsūs virtuvės šefai iš įvairių pasaulio šalių atskleidžia savo gaminimo paslaptis ir nubrėžia naujausias kulinarijos mados tendencijas ateinantiems metams. Juk mada yra ne tik tai, ką mes nešiojame. Mada – tai ir maistas, kurį mes valgome. Mada yra visur.
Įdomaus skaitymo ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt