Juozas Statkevičius feat. "Douglas"

Gabriel E. Hall - -
Juozas Statkevičius feat. "Douglas"

Naujas garsiausio Lietuvos dizainerio kolaboracijos pavyzdys su garsia parduotuve – tokį vaizdą vakar buvo galima išvysti Gedimino prospekte. Naujoje „Douglas“ parduotuvėje Vilniuje įvyko išskirtinis Juozo Statkevičiaus mados pasirodymas ir naujos „Douglas“ tinklo parduotuvės atidarymas.

Pačioje Vilniaus miesto širdyje, Gedimino prospekte, duris atvėrė jau septinta parfumerijos ir kosmetikos tinklo „Douglas“ parduotuvė Lietuvoje. Šia proga mados kūrėjas Juozas Statkevičius renginio svečiams pristatė modelius iš naujausios savo kolekcijos bei papasakojo apie itin laukiamą naujai atgimusio dizaino vardinį aromatą.

„Douglas“ parduotuvėms Lietuvoje yra suteikta išskirtinė teisė tapti vieninteliu oficialiu kosmetikos ir parfumerijos tinklu, galinčiu prekiauti vardiniais dizainerio kvepalais, kurie prekyboje turėtų pasirodyti jau netrukus.

„Centrinę sostinės gatvę naujai parduotuvei įrengti pasirinkome neatsitiktinai. Gedimino prospektas visais laikais buvo ta miesto vieta, kur virė mados ir grožio gyvenimas. Be to, ši proga mums ypatinga ir tuo, kad naujos parduotuvės atidarymą švenčiame drauge su žymiausiu mados kūrėju Lietuvoje Juozu Statkevičiumi, kuris vakaro svečiams sutiko papasakoti apie unikalų savo vardinį kvapą. Jo su didžiausiu nekantrumu laukia ne viena moteris“, – sakė „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.

Pasak dizainerio J. Statkevičiaus, sukurtas aromatas yra ne tik kvapas, palydintis praeinančią moterį, tai – idėja. „Jame susipynę eklektiški, tačiau tuo pat metu subtiliai derantys kvapai, kurie simbolizuoja harmoniją ir tobulą pusiausvyrą tarp šviesos ir tamsos, tarp praeities ir modernumo, tarp to, kas paprasta, ir to, kas velniškai sudėtinga“, – renginio metu sakė dizaineris.

„Douglas“ atidarymo šventei paminėti vienas talentingiausių aukštosios mados kūrėjų Lietuvoje renginio svečiams pristatė ir kelis naujausios, 2013 m. pavasario–vasaros, kolekcijos kūrinius. Renginio akcentu tapo parduotuvės teritorijoje nutiestas stilizuotas podiumas, kuriuo žingsniavo dizainerio kurtais drabužiais vilkintys modeliai. J. Statkevičius taip pat atkirpo ir simbolinę atidarymo juostą. Taip drauge su „Douglas LT“ V. Spaiče jis oficialiai atvėrė naujos „Douglas“ parduotuvės duris. Šioje juostoje dizaineris taip pat įamžino savo autografą.

Pasveikinti „Douglas“ atidarymo proga susirinko ir būrys garsių šalies žmonių. Į renginį atskubėjo menininkė ir televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė, modelių namų savininkės Ernesta Elzbergaitė ir Danutė Elzbergienė. Jos vakarui pasirinko juodą spalvą – tarsi nujausdamos, kad juoda taps vienu iš šios šventės akcentų. Iš itin arti apžiūrėti naujausių dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrinių atvyko ir dizainerė Ieva Ševiakovaitė su sūnumi, žurnalistė Laima Lavastė ir kiti verslo bei grožio pasaulio atstovai.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt