"Jurgita" dovanoja mados fotosesiją tau!

Ugnius Kiguolis - -
"Jurgita" dovanoja mados fotosesiją tau!

Už lango tirpstantis sniegas ir šiltėjančios dienos kiekvieną iš mūsų kviečia keistis. Vieni suskumbame į parduotuves ieškoti kuo ryškesnių spalvų švarkelio, kiti – vis dažniau aplankome sporto sales, kad kuo greičiau atsikratytume žiemos paliktų pėdsakų ant pilvo, treti – tiesiog pažadame sau spinduliuoti pavasarišku optimizmu ir visiems daugiau šypsotis. Pavasaris – pokyčių, atgimimo, gerų emocijų metas. Tad nieko keisto, jog kartu su visais keičiamės ir mes. Ir visa tai – vien tik dėl Jūsų!

Nors susikūrėme palyginti visai neseniai, norėtume pasidžiaugti Jūsų, mieli bičiuliai, apsilankymų gausa. Smagu, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau grožiui ir madai neabejingų narių, kad gauname vis daugiau informacijos apie modelių pasiekimus bei naujus veidus, su kuriais galime supažindinti ir Jus. Šį pavasarį sau ir Jums pažadame būti dar labiau įdomesni, šmaikštesni ir originalesni. Nepamiršime jus pradžiuginti maloniomis staigmenomis, kurios padės pamiršti rutiną, atsiplėšti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasijusti tikromis stiliaus žvaigždėmis.

Na, o kad pažadai neliktų pažadais, nieko nelaukdami suskumbame juos pildyti iš karto. Šį mėnesį internetinis portalas jurgita.lt tapo žurnalu “Jurgita” ir visus mados mylėtojus pakvietė į žaismingą ir nuotaikingą žurnalo prezentaciją. Ir tai dar tikrai ne viskas!

Norėdami plėsti savo draugų ir bendraminčių ratą, norėtume Jums įteikti itin pavasarišką dovaną – profesionalią mados fotosesiją. Jos žvaigžde, vilkinčia madingiausius sezono drabužius ir pozuojančia prieš garsiausių Lietuvos fotografų objektyvus, gali tapti kiekvienas naujai prie portalo jurgita.lt prisiregistravęs narys. Laimingiausieji bus atrenkami burtų keliu. Paprasčiau nei paprasta, tiesa?

Tad iki pasimatymo madingų žmonių bendruomenėje – jurgita.lt!

Nuoširdžiai Jūsų,

Jurgita.lt kolektyvas

„Jurgita“ dovanoja mados fotosesiją tau!„Jurgita“ dovanoja mados fotosesiją tau!„Jurgita“ dovanoja mados fotosesiją tau!„Jurgita“ dovanoja mados fotosesiją tau!

Ir Tu gali atrodyti taip! Registruokis ir laimėk!

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt