Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame "Next Top Model"

Gabriel E. Hall - -
Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame "Next Top Model"

Lietuvių modeliai ir toliau garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. 20-metė Justė Juozapaitytė garsiąjame Britanijos ir Airijos‚ „Next Top Model“ konkurse užėmė antrąją vietą. Lietuvaitė nusivylė teisėjų sprendimu, nusprendusių, kad šį kartą pranašesnė buvo britė Jade Thompson, ypač dėl to, kad garsus Velso mados dizaineris Julien Macdonald ir australų modelis Elle Macpherson, būtent Justę vadino savo mėgiamiausiu modeliu. Mergina tvirtai tiki, kad koją jai pakišo lietuviškos šaknys. Pernai metų britų ir airių „Next Top Model“ konkurse nugalėjo modelis iš Maltos. Pasak Justės, jei ir šiais metais konkursą būtų laimėjusi ne britė ir ne airė, šalyje kiltų skandalas.

Pasibaigus finalui, Elle Macpherson priėjo prie lietuvaitės ir patikino, kad netgi nelaimėjusi konkurso, ji toliau tikrai dirbs modelio darbą. Julien Macdonald pareiške, kad iš visų „Next Top Model“ dalyvavusių merginų, savo kolekcijas patikėtų demonstruoti tik Justei.

Nors Justė Juozapaitytė aiškiai pasakė, kad nugalėtoja turėjo tapti būtent ji, lietuvaitė negailėjo gražių žodžių pirmąją vietą užėmusiai Jade Thompson. Didžiausiu Jade privalumu Justė įvardijo jos moteriškas kūno linijas ir unikalų veidą. Justė atrodo visiška priešingybė. Julien Macdonald netgi pavadino ją berniukiška, tačiau mergina nei kiek nesutriko ir atkirto, kad tokį stilių jai sukūrė būtent laidos metu. Į šį šou Justė atėjo kaip ilgaplaukė blondinė, tačiau vienoje iš laidų jai teko atsisveikinti su savo ilgais plaukais ir netgi nusidažyti juos juodai.

Nugalėtoja Jade Thompson anksčiau dirbo draudimo konsultante ir tikrai nesitikėjo laimėti. Mokykloje ji buvo liesa strazdanota raudonplaukė iš kurios visi tyčiojosi. Mergina džiaugiasi, kad nuo šiol šie žmonės į ją spoksos dėl to, kad ji tapo kitu Britanijos top modeliu.

Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame „Next Top Model“

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt