Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Linas Kiguolis - -
Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Įvairūs mados ir grožio žurnalai dalija įvairiausius patarimus, kaip kuo madingiau apsirengti, kuo gražiau pasidažyti ir susišukuoti švenčių metu. Šį kartą apie stilingą Kalėdų bei Naujųjų metų aprangą paklausėmė tų, kurios pačios pirmos pamato garsių dizainerių naujausius darbus, susipažįsta su karščiausiomis sezono tendencijomis ir netrukus jas perkelia į gatves. Keletas žavių ir garsių Lietuvos modelių mielai sutiko pasidalinti savo stilingomis ir šventinėmis mintimis atsakydamos į šiuos klausimus:

1. Ką pačios ketina pasipuošti per Kalėdas ir Naujųjų metų vakarėlį? Kur ruošiasi švęsti šias šventes?

2. Ką patartų portalo Jurgita.lt skaitytojoms pasipuošti per šias šventes?

Eglė Tvirbutaitė:

1. Dėl apsirengimo dar tiksliai nežinau, nes šis mėnuo buvo toks užimtas su darbu, kad nespėjau nieko nusipirkti. Prieš kelias dienas atvykau į Meksiką dirbti, kur ir pasiliksiu švęsti Kalėdas ir Naujuosius metus. Taigi, bandysiu ką nors surasti čia arba apsivilksiu dizainerio Marc Jacobso suknelę. Visgi, norėčiau ko nors labiau „easy ir relaxed“.

2. Šventėms, manau, reikia kažko paprasto, šiek tiek seksualaus, šiek tiek puošnaus, bet nieko „over the top“. Man labai juokinga, kai Naujųjų vakarėliui merginos apsirengia blizgančias sukneles iš žvynelių, lyg bandytų nukonkuruoti kaledinę eglutę 🙂 Svarbiausia, kad suknelė atitiktų vietą, kur šventi, būtų patogi.

Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Rima Triškutė:

1. Šv. Kalėdas planuojame švęsti pas gimines sodyboje, tad tikrai pirmenybę teiksiu patogiai ir šiltai aprangai, kad apsisaugočiau nuo žiemos šaltuko. Kur sutiksiu Naujuosius metus dar nežinau, todėl negaliu pasakyti, kaip ketinu puoštis.

Kadangi į Lietuvą pavyksta grįžti gan retai, tad Šv. Kalėdas sutiksiu artimųjų rate. Jau vykau į Klaipėdą aplankyti mamos kapo. Taip pat ten aplankiau mamos gimines. Prie Kūčių stalo manęs lauks tėvelis, krikštatėviai, brolis. Šv. Kalėdos taip pat nusimato brangiausiųjų giminaičių rate. O Naujuosius planuoju pasitikti geriausių draugų rate. Be abejo, visos šventės bus Lietuvoje.

2. Šių metų žiemos švenčių metu yra madingas ryškus makiažas, tad Jurgita.lt svetainės lankytojoms patarsiu nevengti ryškių spalvų, labai madingas „lėlyčių“ makiažas. Darantis makiažą, nevenkite rožinės spalvos. Šukuosenų mados dabar – tvarkingai, tvirtai surišti plaukai.

Kalbant apie aprangą, į madą grįžo aštuntasis dešimtmetis. Su juo kartu atkeliavo ir blizgūs rūbai, piešiniai ant jų, ryškios spalvos. Nebijokite dėvėti suknelių, prie jų priderinkite kelis ryškius aksesuarus. Taip atrodysite stilingai ir madingai. Jei keliausite į lauką, nepamirškite ilgo, plataus ir ryškaus šaliko, kuris yra šios žiemos „topas“. Jis suteiks jums stilingumo bei šilumos.

Gerų artėjančių švenčių Jurgita.lt kolektyvui bei šios svetainės lankytojams!

Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Julija Steponavičiūtė:

1. Šv.Kalėdas, kaip ir visuomet, švęsiu su savo šeima. Tai yra jauki ir labai šilta šventė, todėl, manau, jaukumas turėtų atsispindėti ir aprangoje. Nesu nei dizainerė, nei stilistė, bet galbūt išsitrauksiu paprastą juodą suknutę ir „užsimesiu“ įdomų švarkelį. Dar keletas originalių aksesuarų, pavyzdžiui, pačios sukurtų auskarų ar segės, ir štai Kalėdinė nuotaika. Naujuosius metus skirsiu geriausiems draugams. Tai bus mūsų jaukus vakarėlis. Kalbėjome apie teminį vakarą, bet dar ne iki galo nuspręsta tema, todėl nežinau ir ką rengsiuos. Tačiau apranga tikrai nebus nuobodi!

2. Aš pasakysiu labai paprastai: nebijokit improvizuoti, būkit originalios! Truputis moteriškumo, įdomių detalių ir šypsena – viskas, ko reikia, kad atrodytumėte gerai per šias švantes.

Vilma Putriūtė:

1. Kadangi Kalėdas sutiksiu su šeima, per daug puoštis nežadu. Tai bus tiesiog kas nors labai paprasto, pavyzdžiui, šiltas megztukas. Na, o per Naujuosius reikia labiau pasistengti: aukštakulniai, juoda maža suknelė, prie jos pritaikysiu keletą aksesuarų. Naujuosius planuoju švęsti draugų kompanijoje, Palangos arba Klaipėdos klubuose.

2. Portalo Jurgita.lt skaitytojams patariu rengtis ką nors puošnaus, išskirtinio ir likti pastebetiems 🙂

Linksmų Švenčių :*

Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Rasa Žukauskaitė:

1. Šias šventes švęsiu Lietuvoje. Kalėdas su savo šeima, tačiau pasipuošti vistiek būtina. Manau, kad, kaip ir dažniausiai, vilkėsiu suknelę. Galbūt spalvas teks suderint su kaledine nuotaika, t.y šiek tiek žalios, raudonos spalvos akcentų.

Naujieji metai tai šventė gausiame draugu būryje, tai proga, kai galime pasipuošti. Todėl avėsiu ypač aukštus batelius, pasipuošiu suknele, taip pat priderinsiu šiek tiek žėrinčių aksesuarų. Manau, jog pasirinksiu tamsiai mėlynos spalvos suknelę.

2. Jurgita.lt skaitytojoms patarčiau pasipuošti, bet „nepersipuošti“ ir nebūti kaip kaledinėms eglutėms. Kas per daug, tas nesveika, todėl jei ketinate vilkėti kažką blizgaus, nepersistenkite. Užtenka vos kelių, o gal tik vieno akcento, jog jūsų apranga atrodytų šventiskai ir labai gražiai. Taip pat patarčiau „surizikuoti“ ir pasirinkti nuotaikingus aksesuarus, kurie asocijuotųsi su šventėmis. Tai gali būti žaismingi auskarai ar kaklo papuošalas.

Tikiuosi, jog visus užplūdusi švenčių nuotaika įkvėps pasipuošti ir smagiai atšvęsti Kalėdas bei Naujuosius metus. To jums ir linkiu: atrodykite ir jauskitės itin gerai! Gražių bei šiltų jums švenčių!

Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Agnė Kunevičiūtė:

1-2. Kalėdas ketinu švęsti su šeima, tačiau, kaip ir visuomet, susitiksiu su draugais. Susirinksime pas ką nors namuose, atsinešime saldumynų arba užkandžių, gersime karštą vyną ir šnekesimės arba žaisime stalo žaidimus. Tai nėra kažkas ypatingo, bet man tai labiau patinka negu „trankytis“ po klubus. Žinoma, šiais metais pastebėjau, kad vis daugiau ir daugiau klubų rengia kalėdinius vakarėlius. Tačiau, jei vis dėl to nusprendi likti namuose, patogiausi ir šilčiausi dalykai yra patys gražiausi. Kalbant apie aprangą, man visada Kalėdas primena balti megztiniai su aukštais kaklais arba tiesiog dideli balti megztiniai. Pati turiu keletą, kuriuos pasiėmiau iš mamos. Man jie tampa kaip trumpos suknutės, po kuriais deduosi juodas „timpas“, ilgas vilnones kojines (kurių, beje, prieš porą dienų mačiau Kauno Akropolyje rankdarbių stenduose). Taip pat turiu kailinę liemenę, kurią, pavyzdžiui, galima derinti prie suknelės, plačių kelnių, džinsų arba trumpo sijono. Beje, šią žiemą liemenės tampa itin madingos. Kalėdos yra „patogi“ šventė, nes per ją neprivalai puoštis lyg važiuotum į pokylį, juk ją praleidi su šeima ir draugais. Šie žmonės tavęs neteis net jeigu ir būsi su pižama 🙂 Be to, jei šventi su draugais, nereikia ir daug makiažo. Juk kuo naturaliau ir šilčiau atrodai, tuo yra geriau.

Dėl Naujųjų metų, tai dar nežinau, kur švęsiu. Turiu keletą pasiūlymų, bet jie visi apsiriboja ties sodyba arba kažkieno namais. Šiuo atveju irgi taikau tą pačią taisyklę: tam, kad nereiktų vaikščioti po laukus su atvirais aukštakulniais ir trumpa suknute, derėtų apsirengti kuo šilčiau ir patogiau. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia būti su sportine apranga. Megztinis ir džinsai arba kelnės visada tiks. Šiuo metu labai populiarūs tapo teminiai vakarėliai. Taigi, jei jau į tokį susiruošei, ilgai galvoti nereiks, nes jau yra nustatytas „dress code“. Tokiu atveju tereikia pasitelkti į pagalbą visagalį internetą, jo padėjėją „google“ ir tokius internetinius mados žurnalus kaip jūsų. Bet nereikia aklai kopijuoti to, ką pamatai nuotraukoje. Gali drabužį šiek tiek pakeisti, jį pritaikyti prie savo figūros ir tuomet atrodysi puikiai. Na, o jeigu pati neturi kuo apsirengti, paklausk draugių arba apsišarvuok kantrybe, pasitelk fantaziją ir keliauk į „second hand“ parduotuves. Išsirenki drabužį, kažką prie jo prisiuvi, kažką nukerpi… Gal jis tuomet tau taip patiks, kad nešiosi jį ir po vakarėlio 🙂

Ką garsūs Lietuvos modeliai pataria rengtis per šias šventes?

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt