Ką saulės akiniai sako apie tave?

Olivia Morelli - -
Ką saulės akiniai sako apie tave?

Akiniai nuo saulės ne tik apsaugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių ar yra jūsų įvaizdžio dalis. Jie taip pat gali pasakyti, kokia asmenybė esate. Iš pasirinktos saulės akinių formos galima spręsti apie jūsų charakterio savybes bei susidaryti bendrą vaizdą apie jūsų stilių. Taigi, ką gi jūsų akiniai sako apie jus?

• Labai dideli akiniai nuo saulės aplinkiniams pasufleruoja, kad esate ryški ir drąsi asmenybė. Seksualūs, paslaptingi ir šį sezoną itin madingi akiniai uždengia daug veido, galbūt todėl jie ir yra ypač mėgstami žvaigždžių tarpe. Dideli akiniai nuo saulėss tarsi leidžia užsimaskuoti ir išlikti mažiau pastebimai. Teigiama, kad kuo didesni akiniai, tuo labiau mergina ar moteris yra pasitikinti savimi.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Katės formos akiniai. Jei norite atrodyti itin žaismingai ir nenuobodžiai, rinkitės retro stiliaus įkvėptus katės formos akinius. Jie tarsi paliudija, kad esate unikali ir galbūt šiek tiek nenuspėjama. Moteris, kuri pasirenka katės formos akinius, nepaklūsta jokioms mados ir stiliaus taisyklėmis, o pati jas kuria.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Aviatoriaus stiliaus akiniai tarsi pasako, kad esate šiek tiek santūri ir mokate save kontroliuoti. Iš pradžių šiuos stilingus ir sportiškus akinius nuo saulės nešiojo tik vyrai. Todėl moterys, pasirinkusios šio tipo akinius, atrodo itin pasitikinčios savimi, stiprios ir ryžtingos.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Nešiodamos „Ray-Ban Wayfarer“ stiliaus akinius nuo saulės tarsi patvirtinate, kad jūsų neslegia jokie gyvenimo rūpesčiai. Juos mėgsta jaunatviškos, atsipalaidavusios ir gyvenimo malonumais besimėgaujančios asmenybės.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Akinius be rėmelio dažniausiai renkasi praktiškos merginos ir moterys. Nešiojančioms šio tipo akinius, stilius ir mada nėra pagrindinėje vietoje, joms svarbiausia – patogumas. Nepaisant to, tai dar visai nereiškia, kad akiniai be rėmelių atrodo negražiai ar nestilingai. Pasirinkta prie veido tinkanti jų forma derės prie bet kokios aprangos, nekris niekam į akis, bet tuo pačiu atrodys subtiliai ir žaviai.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Jei nešiojate stačiakampio formos akinius, aplinkiniams tarsi pareiškiate, jog mėgstate klasiką ir rafinuotumą. Jūs siekiate tobulumo, o taip pat esate pastovi, santūri, nelabai emocionali, bet kartu labai stilinga asmenybė.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Pasirinkusios apvalius „John Lennon“ stiliaus akinius nuo saulės parodote, kad esate karščiausia mados aistruolė, nebijanti atrodyti išskirtinai ir be abejo labai žaviai. Šią vasarą itin populiarius šios formos akinius nuo saulės taip pat renkasi intelektualios, labai protingos ir kūrybingos merginos.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Nešiojate akinius, papuoštus įvairiomis blizgiomis detalėmis arba aukso bei sidarbo motyvais? Vadinasi, mėgstate gerai leisti laiką, esate spontaniška ir energinga. Jums patinka linksmybės ir nuotykiai. Tokie akiniai suteikia jaunatviško veržlumo ir tinka bet kokio amžiaus moteriai.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Pailgi, tvirti akiniai nuo saulės itin tinka labai užsiėmusioms, visur skubančioms moterims bei merginoms. Atrodo, jog šis subtilus dizainas niekada neišeis iš mados!

Ką saulės akiniai sako apie tave?

• Na, ir galiausiai jūsų dėmesio laukia kontrastingų spalvų akiniai nuo saulės. Jei nešiojate vieną iš šios vasaros topų – saulės akinius su baltais rėmėliais ir tamsiais stiklais – be abejonės esate itin stilinga, drąsi ir naujoves mėgstanti asmenybė. Jums patinka dėmesys, kurį stengiatės pritraukti kaskart eksperimentuodama su savo įvaizdžiu.

Ką saulės akiniai sako apie tave?

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt