Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Alice Woods - -
Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Vešlūs ir žvilgantys plaukai – ne tik sveikata ir grožis, bet ir pasitikėjimas savimi. Tinkama plaukų priežiūra daugumai mūsų yra išties aktuali problema. Ką daryti, kad jie išliktų vešlūs ir spindintys, kaip atstatyti pažeistą plauką bei išspręsti kitas plaukų priežiūros problemas?

Ypatinga priežiūra

Kad plaukai būtų sveiki, naudok specialias jų priežiūros ir formavimo priemones. Pavyzdžiui, galvą plauk šampūnais su jūrų dumblių ekstraktais. Jie maitina plaukų šaknis ir stabdo senėjimą. Naudok plaukų priežiūros priemones su UV spindulių filtrais. Ultravioletiniai spinduliai įsiskverbia į plaukų vidų, pakeičia jų struktūrą, todėl šie pasidaro sausi, šiurkštūs.

Jeigu plaukus nuolat dažai, galvą plauk dažytų ir pažeistų plaukų šampūnu, kuris juos drėkina ir atkuria pažeistą struktūrą. Įsigyk priemonių, kurios padeda ilgiau išlaikyti sodrią plaukų spalvą ir suteikia natūralaus blizgesio. Jose būna stiprinamųjų medžiagų, atkuriančių dažymo paveiktus plaukus.

Kokių maistinių medžiagų gauna visas organizmas, tokių – ir plaukai. Todėl reikėtų valgyti daug šviežių daržovių ir vaisių, kruopų, riešutų, kitų produktų, kuriuose yra daug mineralinių medžiagų ir vitaminų, per dieną išgerti 1–2 l vandens ir kitų skysčių, rinktis produktus, kuriuose yra geležies ir cinko – raudonos mėsos, ankštinių daržovių, vartoti maisto papildų, kurie stiprina plaukus, skatina juos augti.

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?


Būtinai juos trinkite dažytiems plaukams skirtu šampūnu, kuriame yra drėkinamųjų, maitinamųjų ir spalvą išsaugojančių medžiagų. Naudokite ir plaukų balzamą (ar kondicionierių), kuris yra skirtas specialiai dažytiems plaukams. Kartą per savaitę palepinkite plaukus maitinamąja bei spalvą palaikančia plaukų kauke. Ypač reikėtų rūpintis plaukų galiukais, nes nuo dažymo jie sausėja, lūžinėja, šakojasi. Patepkite plaukų galiukus specialiu maitinamuoju aliejuku ar serumu.

Dažytiems plaukams idealiai tinka atstatomasis ir maitinamasis plaukų ploviklis „Bath of Life”. Jis švelniai valo plaukus, išsaugo spalvą ir apsaugo nuo blukimo. Plaukai tampa švelnūs, lengviau šukuojami, lankstūs, įgauna didesnę apimtį. Produkto sudėtyje yra vaisių rūgščių, pieno ir salicilo rūgšties darinių ir Redoksina bazė.

Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Slenkantys plaukai

Kasdien netenkame nuo 50 iki 100 plaukų. Tai normalu. Tačiau jei plaukai slenka itin gausiai, reikėtų susirūpinti. Tai, ko gero, pati skaudžiausia plaukų priežiūros problema. Dažniausiai taip atsitinka dėl nuolatinės įtampos, nesuderintos mitybos, kai kurių ligų ir vaistų vartojimo, paveldėjimo.

Naujų plaukų augimą skatina ploviklis nuo plaukų slinkimo „Stimulating Bath”. Vitaminas PP, vaisių rūgštys, provitaminas B5 gerina plaukų elastingumą, užtikrina galvos odos drėkinimą bei skatina medžiagų apykaitą.

Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Ilgų ir plonų plaukų priežiūra


Iš tokių plaukų lengva padaryti šukuoseną, bet ji neilgai išsilaiko. Išoriniai veiksniai silpnina plaukus, jie darosi blankūs, pradeda skilinėti galiukai. Problemos sprendimas: lengvą plaukų kritimą suteikiantis ploviklis „Cachemere Bath”. Šis ploviklis sušvelnina plaukus, todėl jie tiek šlapi, tiek sausi tampa lengvai šukuojami. Jis drėkina, tonizuoja ir apsaugo nuo galiukų išsišakojimo. Plaukai tampa lygūs, švelnūs ir purūs. Plaukų ploviklis neleidžia plaukams sukristi. Produkto sudėtis: Redoksina bazė, kviečių dariniai, celiuliozės dariniai, silicio junginiai.

Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Pažeistų plaukų priežiūra

Įvairūs išoriniai veiksniai gali sukelti natūralius (dėl saulės, šalčio), mechaninius (plaukų šukavimas, vėlimas) ir cheminius (dažymas, cheminis sušukavimas) plaukų pažeidimus. Pavyzdžiui, kad ir koks švelnus būtų plaukų šukavimas, cheminių preparatų poveikis plaukų struktūrai išlieka ilgam: pakinta plauko keratino sieros tiltelių struktūra, ji tampa trapesnė, reikia naudoti specialias plaukų priežiūros priemones. Kasdienei tokių plaukų priežiūrai skirtas energijos suteikiantis plaukų ploviklis „Energy Bath“. Sudėtyje esanti guarana ir pieno rūgštis švelniai išvalo galvos odą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, drėkina ir tonizuoja. Plaukai atgauna gyvybingumą, stiprybę, pradeda švytėti.

Riebūs plaukai – ką daryti?


Naudojant agresyvius ploviklius ir dažnai plaunant plaukus, riebalų gamyba dažnai dar labiau suintensyvėja. Šią problemą išsprendžia plaukų ploviklis su baltuoju moliu „White Clay Purifying Bath”. Jis išvalo plaukus ir galvos odą nuo riebalų pertekliaus, nepažeisdamas plono hidrolipidų sluoksnio. Plaukai tampa spindintys ir purūs, ne taip greitai sulimpa sruogomis. Produkto sudėtyje yra baltojo molio, graikinių riešutų ekstrakto, pieno rūgšties, mėtų ir apelsinų eterinio aliejų.

Pleiskanos


Nuo pleiskanų apsaugo plaukų ploviklis „Zinco Py Hygienising Bath“ su cinko pyritionu. Jis stabdo Oval pityrosporum bakterijų, sukeliančių galvos pleiskanojimą, dauginimąsi, pašalina žuvusias ląsteles ir sumažina galvos odos niežėjimą, paraudimą, sudirginimą.

„Primaria“ produktai skirti:


– Pažeistiems plaukams

– Sausiems ir dažytiems plaukams

– Ilgiems ir ploniems plaukams

– Riebiems plaukams

– Garbanotiems plaukams

– Nuo pleiskanų

– Nuo plaukų slinkimo moterims ir vyrams

Šią liniją sukūrė ir prekiauja kompanija „Elgon“. Plaukų priežiūros priemonių linijos „Primaria“ devizas – „visų pirma – gydymas“. Jų gaminimui panaudota „Elgon“ tyrimų laboratorijose sukurta speciali medžiaga „Redoksina“, kurios pagrindą sudaro Klamato ežero mėlynieji ir žalieji dumbliai bei keratino aminorūgštys.

Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt