Kaip atitolinti mėnesines?

Olivia Morelli - -
Kaip atitolinti mėnesines?

Mes, moterys, kiekvieną mėnesį nelaukiame vienos savaitės, kuri nors ir priskiriama gamtos dėsniams, tačiau neįprantamai kelia diskomfortą. Žinoma, su mėnesinėmis mes susitaikome, tačiau kartais pasitaiko atvejų, kai „tos dienos“ tampa labai nelaukiamos, gali sugadinti atostogas, sporto varžybas, ypatingas šventes ir kitas progas. Tada sukame galvą ar neįmanoma nemaloniosios savaitėlės šiek tiek atitolinti? Pasikliaudami įvairiais su šia problema susidūrusių moterų ir tiesiog nuo senesnių laikų iš liaudies kilusiais patarimais, pateikiame jums būdus, kurie gali pagelbėti pakoreguojant savo mėnesinių kalendorių.

  • Išbandytas ir rekomenduotinas būdas, kuris ne tik padės išsigelbėti nuo artėjančios problemos, bet ir sustiprins imunitetą- tai vitamino C vartojimas. Prieš artėjant mėnesinėms (geriausia savaitę arba kelias dienas prieš) vartokite šį vitaminą, tačiau neperdozuokite. Kelios tabletės per dieną nepakenks, tačiau daugiau jų gali sukelti alergiją ar skrandžio negalavimus.
  • Vitaminą C galite pakeisti ir citrina, kurią pagardinkite cukrumi arba, tiesiog gerkite citrinų sultis. Valgykite šį rūgštų vaisių kasdien, savaitę prieš mėnesines. Jei jaučiate skrandžio negalavimus- sveikata geriau nerizikuokite.
  • Citrinas galite pakeisti šaukštelį citrinos rūgšties išmaišiusios vandenyje. Šį mišinuką gerkite rečiau, naudingiau valgyti vaisių.
  • Papildomai vartodami vitaminą ar citrinas, prieš „tas dienas“ valgykite daugiau įvairių rūšių citrusinių vaisių.
  • Vietoj įprastos arbatos prieš mėnesines rinkitės dilgėlių. Išgerkite šios arbatos kelis puodelius per dieną- tai labai sveika, sumažins kraujavimą, skausmą, atitolins mėnesines. Sakoma, kad geriant dilgėlių nuovirą ar arbatą mėnesinės greičiau pasibaigia.
  • Kalbama, kad kraujavimą sumažinti padeda intensyvus bananų bei juodojo šokolado valgymas. Galbūt šie produktai padeda ir atitolinti mėnesines?

Svarbu: Koreguoti menstruacijų ciklą nėra naudinga organizmui. Nepiknaudžiaukite savo sveikatos sąskaita. Primename, kad kiekvienos iš mūsų organizmas individualus, todėl vienoms šie pateikti būdai gali būti naudingi, kitoms – ne.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt