Kaip išlyginti netolygų įdegį?

Jake Doe - -
Kaip išlyginti netolygų įdegį?

Vasarą tampa sunku atsispirti pagundai suteikti odai bronzinį atspalvį. Kaip tai pasiekti žmonės renkasi įvairiai – vieni pirmenybę teikia natūraliam įdegiui saulėje, kiti vaikšto į soliariumus, o treti renkasi įvairias savaiminio įdegio priemones. Kad ir kaip ten bebūtų, kartais nutinka taip, jog įdegis tampa netolygus (tai maudymosi kostiumėlio petnešėlė ar vakar dėvėti šortai nudegė, tai nepavyko lygiai užtepti savaiminio įdegio priemonės ir pan.). Tad ką daryti ir kaip elgtis tokiu atveju? Juk nesinori visą vasarą drabužiai dangstyti visų įdegio klaidų!

Vienas iš galimų sprendimų galėtų būti bandymas išbalinti odą, tačiau tai reikštų, jog teks atsisakyti įdegio, dėl kurio galbūt labai vargote. Turime puikią žinią – yra būdų, kurie nereikalauja atsisakyti įdegio. Iš tiesų šiandien, esant tokiam gausiam savaiminio įdegio priemonių ir bronzantų pasirinkimui, netolygus įdegis tampa nebe neįveikiama problema. Be to, puikių rezultatų galima pasiekti itin greitai!

Visų pirma, jei turite daug skirtingos formos maudymosi kostiumėlių, geriausia būtų pirkti ir nešioti tokius, kurių forma sutampa, taip lengviau išvengsite įvairių netolygaus įdegio raštų bei lengviau pašalinsite ar užmaskuosite įdegio klaidas.

Kitas aktualus dalykas, jog deginantis su netolygiu įdegiu derėtų tamsiau nudegusias vietas tepti didelį SPF (45+) filtrą turinčiu apsauginio kremu, o šviesenes vietas – apsauginiu kremu su žemu SPF (10-30) filtru. Tai sulėtins labiau įdegusios vietos melanino gamybą ir šviesiems odos plotams bus lengviau „prisivyti“ tamsesnio įdegio vietas.

Dar vienas būdas išlyginti įdegį (tiek natūralų, tiek pasiektą su savaiminio įdegio produktais), yra paprasčiausias viso kūno odos nušveitimas. Tam puikiai tiks šiukštesnė kempinė, tačiau geresnių rezultatų pasieksite naudodami kūno šveitiklius. Tik problema tame, jog nušveitus kūną ne tik sumažinamas (ar visai panaikinamas) netolygus įdegis, bet taip pat ir prarandama dalis įdegio, todėl odos spalva tampa šviesesnė ir artimesnė natūraliai.

Norint itin greito rezultato geriausia būtų šviesesnes odos vietas patepti savaiminio įdegio priemone, kuri sukurs vizualiai lygaus įdegio efektą. Tačiau šis sprendimas nėra ilgalaikis, mat savaiminio įdegio priemonės po kurio laiko išblunka ir nusiplauna, todėl vėl išryškėja netolygus įdegis. Ekstra atveju vietoj savaiminio įdegio priemonės taip pat galima įdegio klaidas maskuoti bronzantais ar tamsesnio atspalvio pudra. Tačiau velgi, siekiant ilgalaikio efekto, teks pasinaudoti ne taip greitai veikiančiais patarimais.

Nuotraukos šaltinis: vogue.com

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt