Kaip šalinti paakių tinimą

Alice Woods - -
Kaip šalinti paakių tinimą

Akys ir paakių oda yra bene didžiausias patirto nuovargio išdavikas. Daugelis mano, kad pažiūrėjus moteriai į akis, galima nustatyti jos amžių. Todėl rūpintis savo itin svarbia veido dalimi yra būtina, norint ilgiau išlikti jaunais ir gražiais. Paakių oda ypač plona, todėl ji dažnai reaguoja į daugybes įvairiausių dirgiklių. Pagrindiniai dirgikliai ir patinusių paakių priežastys yra susijusios su mūsų gyvenimo būdu, kuriam turėtų būti aktuali sveika gyvensena, visavertė mityba, pakankamas kiekis vitaminų maiste, kurį suvartojate, žalingų įpročių neturėjimas, poilsis, vengimas stresinių situacijų. Gydytojai linkę manyti, kad paakių tinimą gali lemti ir sveikatos problemos: sutrikusi kraujotaka ir inkstų veikla, netinkama skysčių ir druskų apytaka organizme. Dažnai paakių problemos neišvengiamos dėl paveldimumo.

Norėdami atsikratyti kankinančios paakių problemos, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti jos atsiradimo priežastis – apsilankyti pas gydytoją ir išsitirti organizmo funkcionavimą. Jei paakių tinimas nesusijęs su jūsų sveikatos problemomis, nerekomenduojame didžiausią dėmesį skirti priemonėms, kurios maskuoja paakius. Pirmas žingsnis gražaus žvilgsnio link – jų gydymas. Pateikiame natūralius būdus, kurie labiausiai padeda šalinti paakių patinimą.

1. Kasdien kruopščiai prižiūrėkite odą aplink akis. Prieš miegą nenuvalyto makiažo pasekmes jau kitą rytą išvysite veidrodyje.
2. Atkreipkite dėmesį į savo maisto racioną – ar laiku pavalgote, ar per dieną suvartojate organizmui naudingą, sveiką maistą.
3. Prauskitės vandeniu, ne šiltesniu nei 18-20 laipsnių šilumos, akių odai reikalinga vėsa.
4. Iš įvairių rūšių žolelių – ramunėlių, žaliosios arbatos, mėtų nuoviro pasigaminkite ir užšaldykite ledo kubelius. Šiais kubeliais kiekvieną rytą švelniai masažuokite paakių odą. Šaldymo poveikis padeda panaikinti tinimą, o žolelės – stangrina
5. Agurkas ir nevirta bulvė, tai daržovės, kurios efektyviai šalina paakių patinimą. 10 minučių pagulėkite kasdien prisidengę akis agurkų arba bulvių skritinėliais ir jūsų žvilgsnis taps skaidresnis, paakių patinimas atslūgs.
6. Pabrinkusius paakius galima slopinti juos masažuojant ricinos aliejumi. Masažuoti reikia ne daugiau 10 minučių.
7. Veiksminga priemonė gražinant paakius: juodosios arbatos paketėliai. 5 minutes laikykite užplikytus ir atvėsintus arbatos paketėlius ant užmerktų akių.
8. Ramunėlių nuoviro arba boro rūgšties kompresas taip pat veiksmingai gerina akių vokų ir paakių išvaizdą.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt