Kaip taisyklingai lakuoti nagus?

Olivia Morelli - -
Kaip taisyklingai lakuoti nagus?

Viena svarbiausių moters įvaizdžio detalių, atskleidžiančių patrauklumą ir grožį yra tvarkingi ir prižiūrėti rankų bei kojų nagai. Dažniausiai juos ne tik prižiūrime, bet ir puošiame – lakuojame. Iš šalies atrodantis labai nesudėtingas procesas ne visada suteikia patį estetiškiausią rezultatą. To priežastis – netaisyklingas, paskubomis atliekamas nagų lakavimas. Visoms, norinčioms išmokti tobulai padengti savo nagus laku, rekomenduojame pasinaudoti mūsų patarimais.

 1. Jei pasiryžote atlikti tokį skrupulingai moterišką darbą – skirkite jam pakankamai laiko.
 2. Prieš pradėdamos lakuoti nagus, iš pradžių kruopščiai nuvalykite prieš tai užteptą laką, net jei jo ir nesimatė. Ant nago kaupiasi riebalai, kurie lieka nuo kremų ir aliejukų. Tam naudokite supresuotus vatos tamponėlius (nuo kitų gali likti pūkelių, trukdančių tvarkingai nulakuoti) bei nagų lako valiklį, kurio sudėtyje nėra acetono ir alkoholio- jie nagus išsausina.
 3. Pamaitinkite odeles aplink nagus. Tam panaudokite specialų aliejuką, riebų rankų kremą, alyvuogių aliejų ar netgi lūpų balzamą.
 4. Dilde suformuokite norimą nagų formą.
 5. Patartina nusiplauti rankas. Po nagais gali būti likę dulkelių ir kitų nešvarumų.
 6. Atstumkite arba apkirpkite nagų odeles. Kad būtų lengviau jas tvarkyti, prieš tai rankas galite pamirkyti šiltame vandenyje. Odelės suminkštės.
 7. Ranką laikykite plokščiai. Atsukusi nagų lako buteliuką, lako perteklių nuo teptuko nuvalykite į buteliuko kraštus. Tepkite nagus plonu sluoksniu lako, tolygiai paskirstydama po visą nagą. Kad lakas ilgiau išliktų – galite jo patepti priekinėje nago dalyje šiek tiek po pačiu nagu.
 8. Tepkite nagus keliais plonais sluoksniais lako (vienam išdžiūvus, tepti kitą). Spalva bus tolygesnė, o lakas laikysis ilgiau. Nagą nulakuoti patariama dviem- trim patepimais, netepkite ant odelių.
 9. Nagus džiovinkite neužsiiminėdama pašaliniais darbais. Laiką sutaupysite kantriai palaukusi vieną kartą. Nagai visiškai išdžiūsta maždaug po valandos.
 10. Jei kokybiškai išdžiovinti nepavyko ir užteptą nagų laką sugadinote, geriausia yra nagą nuvalyti ir užtepti laką iš naujo. (Taip, suprantame, kantrybės tikrai reikės). Tačiau yra dar vienas greitas būdas – išteptą nagą trumpam įmerkite į lako valiklio buteliuką ir ištraukę pataisykite nagą nauju sluoksniu lako.
 11. Kad lakas visada atrodytų kaip naujai užteptas- kaskart užtepkite nagus nauju sluoksniu.
 12. Manoma, kad vieną kartą kokybiškai nulakuoti nagai turėtų išlikti iki vienos ar net dviejų savaičių. Jei neišlieka, priežastys gali būti įvairios- nagų lako kokybė, netaisyklingas lakavimas, išsausėję nagai, buities darbai ir pan.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt