Karina: patinku sau tokia, kokia esu

Ugnius Kiguolis - -
Karina: patinku sau tokia, kokia esu

Turite pikantiškų klausimų? Nuogąstavimų dėl santykių, meilės ar draugystės? Galbūt degančių problemų, kuriomis pasidalinti nedrįstate net su savo geriausiu draugu? Nenusiminkite, jūs – ne vieni. Visus savo intymius reikalus patikėkite mums.

Brangieji mūsų žurnalo skaitytojai ir gerbėjai, tikriausiai jau pastebėjote, jog į rubriką „Intymu“ vieną kartą užsuka žvaigždė, kitą – žvaigždinas. Žvaigždinas Stano į dešinę ir į kairę žarstė patarimus vienokių ar kitokių problemų turinčiam jaunimui bei gyrėsi planuojąs turėti net šešis vaikus! Šįkart pas mus svečiuojasi dailiosios lyties atstovė, šokėja, choreografė, dainininkė, grupės „69 danguje“ narė bei labai mielas ir šiltas žmogus Karina Krysko. Karina dėl mylimo žmogaus Vilnių iškeitė į Kauną, kartu pradėjo bendrą verslą ir netrukus ruošiasi sukurti šeimą. Ar galėtų būti tinkamesnis žmogus spręsti mūsų skaitytojų meilės problemas? Pasižiūrėkime.

Redakcijos klausimai:

Kas tau yra meilė?

Meilė – tai jausmas žmogui, su kuriuo gera, kuriuo pasitiki, jį gerbi. Meilė būna tada, kai esate geriausi draugai.

Ar atleistum neištikimybę?

Visuomet stengiuosi suprasti, kodėl vienaip ar kitaip žmogus pasielgė, pasijausti jo vietoje. Viskas priklauso nuo aplinkybių, todėl, manau, kad galėčiau atleisti.

Seksualiausia vyro kūno dalis / vieta?

Pečiai ir viršutinė kūno dalis.

Stereotipas „moteris – namų šeimininkė“, ką apie tai manai?

Yra moterų, kurioms patinka nuolat būti namie, prižiūrėti vaikus, užsiimti namų ruoša. Tuo atveju nieko blogo nematau, tačiau yra šeimų, kuriose moterys yra priverstos tą daryti, dėl vienokių ar kitokių priežasčių ir tai yra neteisinga. Šeima turi būti viena komanda ir dalintis savo pareigybėmis ir atsakomybėmis.

Ar sutiktum dalyvauti grupiniame sekse?

Niekada nesakyk niekada, galbūt kažkokiom aplinkybėm tai galėtų nutikti, tačiau šiandien drąsiai sakau ne.

Tobulas vakaras dviese, koks jis turėtų būti?

Šiltas vasaros vakaras gamtoje, ant laužo keptas maistas, vynas. Ko daugiau reikia?

Ką manai apie plastines operacijas, kuriai ryžtumeisi?

Patinku sau tokia, kokia esu, todėl nemanau, kad teks gultis tokiai operacijai, nebent atsirastų kokia naujovė, be mano kūno pjaustymo. Be to, man nepatinka dirbtinai atrodantys žmonės, ypač tie, kurie tokiomis operacijomis slepia savo amžių.

Ar didelis amžiaus skirtumas yra kliūtis santykiams? Kodėl?

Ne, nemanau. Jei dviem žmonėms gera kartu, jų interesai sutampa, amžius ne kliūtis. Visai kita situacija yra tada, kai jauna mergina su vyresniu vyru arba atvirkščiai, yra dėl pinigų, bet aš to santykiais nevadinčiau.

Skaitytojų klausimai:

Kaip sužinoti, ar patinku merginai, bijau net pagalvoti apie tai, kad jos pačios ar jos draugių reiktų klausti. (Rokas 15 m.)

Visų pirma turi pats parodyti savo simpatijai dėmesį arba kitaip pradėti bendrauti su ja. Tik taip suprasi, ar ji tau ką nors jaučia.

Turiu vaikiną, bet visai neseniai pasiryžau vienos nakties nuotykiui. Vaikinui dar nieko nesakiau, nors man atrodo, kad jis įtaria. Ir noriu pasakyti, ir bijau. Ką daryt? (Alina 21 m.)

Jeigu jis sužinos, geriau jau sužinotų iš tavęs pačios nei iš aplinkinių. Kitas variantas – nesakyk, juk kai nežinai, širdies neskauda, tik žiūrėk, kad sąžinė neužgraužtų.

Mano panelė vis aiškina, kad aš nedėmesingas, neromantiškas ir t. t. Kaip čia suprasti, ką aš turiu daryti, kad ji taip nebekalbėtų? (Domas 23 m.)

Susėskit ir nuoširdžiai pasikalbėkit kam ko reikia, galbūt jūs neskirti vienas kitam, o gal užteks supratingumo ir santykiai pakryps teigiama linkme.

Kompleksuoju dėl savo svorio, jis gerokai didesnis nei turėtų būti, manau tą pastebi ir kiti. Gal patarsi, kaip numesti? (Agnė 19 m.)

Tiesiog įprask mažiau valgyti ir jokiu būdu nesivaikyk dietų, nes nepadės, po jų dar daugiau priaugsi. Kita vertus, stenkis pamilti save tokią, kokia esi, patikėk, pasitikėjimas savimi duoda labai daug.

Nebenoriu būti su savo vaikinu, kaip jam gražiai tai pasakyti? Draugavome beveik du metus. (Raminta 20 m.)

Tiesiog imk ir pasakyk, kaip reaguos, taip. Kuo ilgiau lauksi, tuo bus abiem blogiau.

Kaip manai, kas vaikinus labiau „veža“: kai TEN yra šiek tiek plaukų ar kai visiškai nuskusta? (Loreta 22 m.)

Labai priklauso nuo vaikino. Jei nežinai, kaip jam labiau patinka, šiek tiek palik, po to, kai susibendrausite, manau jis pats pasakys.

Esu iš turtingos šeimos, turiu daug draugų ir norinčių su manim būti merginų. Nuolat kankina paranoja, kad jos limpa dėl pinigų. Esu vidutinės išvaizdos. (Mindaugas 20 m.)

Pasakyk visiems, kad šeima bankrutavo, atsisakyk brangių rūbų ir daiktų, greitai suprasi, kas tavo tikri draugai ir kurios moterys yra nuoširdžios tavo atžvilgiu.

Esu gėjus, tačiau man artimi žmonės to nežino, galbūt tik įtaria. Bijau jiems sakyti, nes nenoriu būti atstumtas, likti vienas. (Egidijus 22 m.)

Netikiu, kad tavo artimieji tave atstums ar išsižadės. Taip, galbūt praeis laiko, kol susitaikys su tuo, bet patikėk, atskleidęs savo didžiausias paslaptis patikimiems žmonėms, jausies kaip iš naujo gimęs, pradėsi labiau pasitikėti savimi, turiu ne vieną pavyzdį savo draugų rate.

Kokį panų kabinimo metodą pasiūlytum, tarkim, naktiniame klube, vakarėlyje? Šiek tiek droviuosi moterų. (Matas 20 m.)

„Netyčia“ apliek vandeniu ir pasiūlyk išdžiovinti. Būk išradingas, jei esi paplūdimyje, gali padaryti kaip toje reklamoje, kai vandenyje vieną draugą užpuolė kitas draugas persirengęs aštuonkoju, o tu puoli gelbėti to užpultojo. Žodžiu, būk savimi, tai „veža“.

Martyno Siruso („Adfoto“) nuotr.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt