Karl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji mada

Lucia Danes - -
Karl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji mada

Paslaptinga ir prabangi, ištaiginga ir akinanti. Štai tokia ta aukštoji mada. Šiandien į ją pažvelgti kiečiame dizainerio Karlo Lagerfeldo akimis.

Mados kaizeris sugeba užkariauti aukščiausias vietas ne tik kurdamas stilingiausius modelius, bet taip pat ir juos fotografuodamas. Nedaugelis suabejotų tuo, jog jis turi tobulai išvystytą mados ir fotografijos jausmą. Pastarosios meniškumą ir estetiškumą galima pamatyti viename naujausių jo darbų – žurnalo „Numero“ puslapiuose. Rugsėjo mėnesio numeryje yra išspausdinta Karlo Lagerfeldo fotosesija „Couture by night“.

Pažvelkite: tuščiose naktinio miesto gatvėse blaškosi ji – aukštosios mados suknelėmis iš Versace, Givenchy, Giorgio Armani Prive, Ellie Saab, Valentino, Chanel kolekcijų pasipuošusi Natasha Poly. Šiai stilingai ir fatališkai moteriai draugiją palaiko žavus jaunuolis – dizainerio Karlo Lagerfeldo nulylėtinis Biaptiste Giabiconi. Vieną akimirką juos pamatai bėgančius grindiniu ar gurkšnojančius šampaną, kitą – šokančius tango ar svajingai pozuojančius ant prabangaus ir klasiško automobilio. Nežinia, kur naktis šią porą nuves, tačiau pirmąsias jų nuotykių stoteles galima pamatyti nuotraukose. Štai tokią fotosesijos idėją aukštosios mados tema Karlas Lagerfeldas pateikia žurnalo „Numero“ skaitytojams.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip dizainerio/fotografo ir dviejų jaunų bei talentingų modelių tandemui pavyko atskleisti couture nakties žavesį.

Numero/Couture by night

Fotografas Karl Lagerfeld
Modeliai Natasha Poly ir Baptiste Giabiconi

Karl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji madaKarl Lagerfeld: dėmesį prikaustanti aukštoji mada

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt