Karolina gražesnė už Adrianą Limą?

Lucia Danes - -
Karolina gražesnė už Adrianą Limą?

VŽ Stilistė Genutė Žalienė:
Kalbamės su lietuvaite – manekene KAROLINA REČIUGAITE

– Ar turi kompleksų?
– Stovėdama šalia aukštaūgių manekenių dažnai jaučiu kompleksą dėl žemo ūgio. Tad dažniausiai lakstau apsiavusi aukštakulnius.

– Kaip tau pavyksta išlaikyti tokią liekną figūrą?
– Prisižiūriu, stengiuosi nepersivalgyti, ypač vakarais. Prisipažinsiu, kad esu linkusi apvalėti nuo skanumynų, kaip ir daugelis iš mūsų.

– Kalbama, kad nemaža dalis manekenių turi mitybos sutrikimų. Ar tai tiesa?
– Taip, itin lieknų mergaičių natūraliai daug nebūna. Teko gyventi Graikijoje su viena mergaite iš Slovėnijos, kuriai dvidešimt treji, o kojos tokio plonumo, kaip mano vienuolikmečio broliuko. Rytą ji išgeria kavos, tada per pietus suvalgo pusę morkos ir vakare, jeigu jau alkis neištveriamas, valgo obuolius užsigerdama vandeniu. Ji prisipažįsta, kad jei valgytų normaliai, svertų septyniolika kilogramų daugiau.

– Išduok paslaptį, kaip žurnaluose besipuikuojančios merginos virsta nežemiškai tobulos?
– Iš nuotraukų žvelgiantys įdubusiais žandais, ryškiais skruostikauliais veidai neretai tėra iliuzija. Žandukus įkandame, skaistalais pakoreguojame veido formą: šviesiais iškeliame ir pabrėžiame, tamsiais – siauriname. Kad išeitų kerintis žvilgsnis, pozuodamos įsivaizduojame, kad ko nors neprimatome arba esame pamačiusios ką nors labai gražaus tolyje ir dar labiau stengiamės įžiūrėti.

– Ar ne fotosesijų metu modeliai dažosi?
– Taip, minimaliai būtina pasidažyti, klientai mėgsta susitvarkiusias, pailsėjusias mergaites.

– Kaip dažniausiai modeliai rengiasi?
– Dabar labai madinga timpos, laisvi marškinėliai, suknelės, odinės striukytės, didelės rankinės, įdomesni batai, vienas masyvus papuošalas. Vyrauja žemiškos spalvos.

– Papasakok, kaip praeina užsienyje dirbančių manekenių diena?
– Dažniausiai merginos gyvena po kelias. Jei yra darbas, fotosesija, tenka ir 6 val. keltis, bet paprastai keliamės apie 9 val. Prausiamės, ruošiamės važiuoti į atrankas, nagrinėjame žemėlapyje vietas, į kurias reikės nuvykti. Nebūtinai visos kartu važiuojame, ne visada į tas pačias modelių peržiūras esame pakviestos. Tenka daug važinėti, apie septynios atrankos per dieną, o vietos, į kurias vykstame, išsibarsčiusios
po skirtingas miesto puses. Dažniausiai nėra laiko pietauti, bet jei turime laisvesnę valandą, valgome sumuštinį, graužiame iš namų įsidėtus obuolius. Grįžusios apie ketvirtą penktą valandą būname labai išsekusios, niekur jau eiti nebesinori. Ruošiame vakarienę, išsipasakojame dienos įspūdžius, vėliau sėdame prie kompiuterių, bendraujame su artimais žmonėmis, rašome laiškus.

– Būnant svetimoje šalyje koks įsimintiniausias nesusipratimas yra įvykęs?
– Graikijoje vėluodamos į peržiūrą įšokome į tramvajų ir puolėme klausti keleivių, ar į reikiamą pusę važiuojame, išgirdome: „Ne, ne“. Tada puolėme lipti lauk, o jie linksėdami galvomis mus sulaikė, mat „ne“ graikiškai
reiškia „taip“.

Duomenys:
Amžius: 17 m.
Akys: žalios
Plaukai: tamsiai rudi
Drabužių dydis: S
Batų dydis: 40
Kalbos: anglų, rusų
Ūgis: 173 cm
Svoris: 57 kg
Krūtinė: 83 cm
Liemuo: 60 cm
Klubai: 89 cm

Credo: „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi“.
Nuolatinė gyvenamoji vieta: Vilnius, Šiaurės miestelis.
Sutikti galima: restoranuose „Tokyo“, „Pizza Jazz“, klube „Pacha“.
Etalonas: Adriana Lima (daug kas sako, kad esu į ją panaši).
Modelio karjera prasidėjo: nuo trylikos metų Lietuvoje, nuo penkiolikos užsienyje.
Keisčiausias pasiūlymas: už 5000 eurų nusikirpti trumpai plaukus. Nesutikau.
Didžiausias honoraras: 4000 eurų.
Tikslai: dalyvauti grožio konkurse, kad ir „Mis Lietuva“.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt