Karščiausios vasaros makiažo tendencijos

Julie Splinters - -
Karščiausios vasaros makiažo tendencijos

Šią vasarą dominuoja ryškios ne tik nagų bei drabužių tendencijos, bet taip pat ir neįprastas, spalvingas ir išsiskiriantis akių makiažas. Visai panašu, jog 2013 pavasario/vasaros mados tendencijos ypač aktyviai skatina išsiskirti ir nebijoti spalvų.

Jau šiek tiek anksčiau pristatėme ryškių spalvų Chanel Inimitable akių tušą, o dabar atėjo metas karščiausių vasaros makiažo tendencijų apžvalgai. Viena ryškiausių tendencijų – skirtingų atspalvių naudojimas viršutiniams ir apatiniams vokams bei blakstienoms ryškinti.

Kita akių makiažo tendencija – rausvų ir persikinių atspalvių šešėliai, kuriais ryškinamas tik viršutinis vokas ir sukuriamas kelių spalvų perėjimas. Taip pat madingas ne viso akies voko ryškinimas, o tik virš akies įdubos kitą akies voko dalį paliekant natūraliai nedažytą.

Taisyklė, jog ryškinti reikia arba akis, arba lūpas vis dar galioja, be to, prie itin ryškaus akių makiažo rekomenduojama derinti „nude“ stiliaus natūraliai atrodantį viso veido makiažą, per daug neišryškinant rausvintų skruostų bei visai neryškinant lūpų.

Apie autorių