Karščiausių modelių vyrų Top 10

Gabriel E. Hall - -
Karščiausių modelių vyrų Top 10

Praėjusią savaitę pristatėme perspektyviausiųjų ir sėkmingiausiai per vasarą dirbusiųjų pasaulio manekenių dešimtuką, kuriame galėjome sutikti ir Lietuvos modelį Editą Vilkevičiūtę. Modelių darbus sekanti internetinė svetainė lexposure. net nepamiršo ir vyriškosios grožio industrijos pusės, todėl taip pat sudarė ir geriausiai per šiltąjį sezoną pasirodžiusių vyrų modelių TOP 10. Jų darbų sąrašuose puikuojasi garsių dizainerių kolekcijų pristatymai, fotosesijos prestižiniams leidiniams bei populiarių prekinių ženklų reklaminėms kampanijoms. Taigi, pats metas pamatyti, kokie vyrai modeliai turėjo produktyviausią vasarą!

10. Taigi, dešimtuką pradeda Austrijos modelis Philipp Bierbaum. Atrodo, kad griežti veido bruožai pakerėjo mados pasaulio atstovus,mat Philippas buvo vienas dažniausiai ant 2010 m. pavasario/vasaros podiumo pasirodančių vyrų modelių. Šią vasarą vaikinas taip pat tapo rudens/žiemos sezono Gianfranco Ferre bei D&G reklamų veidu. Jis taip pat papuošė rugsėjo mėnesio „W“ žurnalo puslapius, kuriuose palaikė kompaniją žavioms manekenėms Editai Vilkevičiūtei ir Larai Stone.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

9. Įspūdingomis Benetton, Lacoste ir Emporio Armani reklaminėmis kampanijomis naująjį sezoną pradėjo Didžiosios Britanijos modelis Ollie Edwards. Jis taip pat papuošė „L’Officiel Homme“ ir „Numero Home“ puslapius. Neabejojama, jog, kad ir koks Ollie bebūtų – ar stilingasis džentelmenas, ar jausmingasis donžuanas, – jis ir toliau išliks vienas paklausiausių ir sėkmingiausiai dirbančių modelių.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

8. Nemažai simpatijų mados pasaulyje jau spėjo užsitarnauti ir Austrijos modelis Gerhard Freidl. Per pastaruosius mėnesius jis sudalyvavo Gucci ir Z Zegna fotosesijose ir papuošė naujausių jų kolekcijų reklaminius stendus.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

7. Kelią ir dar didesnę sėkmę ir žinomumą skynėsi amerikiečių modelis Will Defiel. Šią vasarą jis pasirodė per Calvin Klein kolekcijos pristatymą, o taip pat tapo šių mados namų naujos rudens/žiemos reklamos veidu.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

6. Produktyvia vasara ir vieta geriausiųjų sąraše gali džiaugtis Vokietijos modelis Jakob Wiechmann. Jis buvo dažnas 2010 metų pavasario/vasaros kolekcijų pristatymų veidas. Beje, vaikinui neliko abejingi ir tokie garsūs mados kūrėjai, kaip Givenchy, Lacoste, Joop Jeans ir Sisley. Būtent šiam unikalių bruožų vaikinui buvo pasiūlyta reklamuoti naujausius jų darbus. Jakobo atvaizdas taip pat puošia šio mėnesio „Huge“ žurnalo viršelį bei jo puslapius.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

5. Dažni pasirodymai birželio – liepos mėnesiaisiais įvykusiuose kolekcijų pristatymuose, po kurių sekė fotosesijos „Out“, „Details“, „GQ“ žurnalams bei Tommy Hilfiger, Louis Vuitton ir Cesare Paciotti reklaminėms kampanijoms užtikrino vietą dešimtuke ir iš Gruzijos kilusiam modeliui Ben Hill.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

4. Vokiečių dizainerės Jil Sander numylėtinis Clement Chabernaud buvo dažnas veidas per Milane ir Paryžiuje įvykusias mados savaites, kuriose buvo pristatomos kitų metų pavasario ir vasaros kolekcijos. Šis žavus Prancūzijos modelis tapo Balmain ir Roberto Cavalli rudens/žiemos kolekcijų reklamų veidu, o taip pat pasirodė „Zoo“ žurnale.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

3. Darbinga vasara gali pasigirti ir amerikiečių modelis Garrett Neff. Jis reklamuoja daugelį Calvin Klein produktų, o taip pat neseniai tapo Tru Trussardi reklamos veidu. Į šio vaikino darbų sąrašą gali būti įrašyti ir sėkmingi pasirodymai ant mados savaičių podiumų bei fotosesijos „Vogue Paris“ bei „GQ Japan“ žurnalams.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

2. Pavasarį užėmęs pirmąją geriausių modelių sąrašo vietą manekenas Danny Scwarz šį kartą nusirito vienu laipteliu žemyn. Nepaisant to, šis Didžiosios Britanijos modelis ir toliau išlieka vienu paklausiausių veidų mados industrijoje. Modelis šią vasarą papuošė D&G, Armani Jeans ir Barney’s New York Men reklaminius stendus.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

1. Ir pagaliau pasiekėme aukščiausią geriausiai vasarą dirbusių vyrų modelių dešimtuko vietą. Na, o joje sutinkame iš Gruzijos kilusį modelį Sean O’pry. Sėkmingiausio 2009 metų vyro modelio titulas, kurį suteikė žurnalas „Forbes“, reklaminės CK Jeans, Jil Sander, Giorgio Armani bei Joop reklaminės kampanijos ir, žinoma, „L’Officiel Homme“ leidinio puslapiai nulėmė šią vasarišką jo pergalę.

Karščiausių modelių vyrų Top 10

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt