Karšta mados tendencija - diržai!

Lucia Danes - -
Karšta mados tendencija - diržai!

Vos užmetus akį į dizainerių kolekcijas, iš karto tampa akivaizdu jog pagrindinis ir madingiausias žiemos 2010/2011 aksesuaras yra diržas.

Siaurais ar itin plačiais, odiniais, medžiaginiais, surišamais ir susegamais diržais mados diktatoriai juosė viską: nuo megztinių ir suknelių iki paltų. Kadangi visa mados industrija šį sezoną grįžo prie klasikos ir retro stiliaus, daugelyje kolekcijų diržai atsidūrė ant modelių juosmens, taip išryškindami lieknus jų liemenis.

Kviečiame pasigrožėti garsiausių dizainerių kolekcijomis, kuriose šie demonstruoja nuostabius ir netikėčiausius diržų dėvėjimo variantus.

D&G mados namų dizaineriai D. Dolce ir S. Gabbana diržais juosė kone kiekvieną apdarą: didžiulius megztinius-paltus, trumpus berankovius megztinukus ir korsetus, taip pat sijonus, šortus, kelnes, švarkus, sukneles bei kailinius. Paprasti bei kuklūs tamsūs odiniai diržai puikiai balansavo su margais juosiamų drabužių raštais bei intensyviomis jų spalvomis.

O štai mados kūrėjo Michael Kors kolekcijos diržų trūkumu niekas tikrai neapkaltins: juosdamas mezginius, paltus bei sijonus dizaineris naudojo ne vieną, o keletą diržų vienam drabužiui. Itin efektingai atrodo kailiniai, papuošti net trimis diržais.

Miuccia Prada moteriškų siluetų retro stiliaus sukneles, paltus bei megztinius sujuosė plonyčiais diržais-kaspinėliais, taip itin paryškindama liemens liniją.

Itin puošnūs, kutais padabinti surišami Roberto Cavalli diržai puikiai įsilieja į laukinį ir seksualų šių mados namų kuriamą įvaizdį.

Siauri, rusvų atspalvių diržai subtiliai papildo elegantiškus Chloe kolekcijos kostiumus.

Įvairiausių spalvų diržai puikiai kontrastuoja su prašmatniais Nina Ricci drabužiais, pagyvindami net ir niūriausių spalvų apdarus.

Metalo detalėmis padabinti diržai tobulai tinka rock chic įvaizdį kuriančiai Balmain mergaitei.

Rinkdamasi diržus nepamiršk jog siauras diržas ne itin tiks žemo ūgio arba apkūniai merginai, o štai platus diržas ant juosmens – vizualiai plonins liemenį. Kaip puoštis ir siaurais, ir plačiais diržais demonstruoja legendiniai mados namai Hermes.

Bottega Veneta diržais sujuosė net vakarines sukneles.

Dar vieni mados namai Fendi diržu ant juosmens išryškina moterišką figūrą, o bohemiškiems apdarams suteikia rafinuotumo.

„Paltų rojumi“ pramintoje Burberry Prorsum kolekcijoje diržas tikrai nebuvo pagrindinis aksesuaras, tačiau vietoje jo liemenį puikiai lieknino neįprastoje vietoje įsiūtas užtrauktukas.

Diržai iš įvairių dizainerių kolekcijų.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt