Karšta riboto leidimo naujiena - spalvotas Maybelline Great Lash akių tušas!

Ugnius Kiguolis - -
Karšta riboto leidimo naujiena - spalvotas Maybelline Great Lash akių tušas!

Turime beprotiškai puikių žinių toms, kurias itin sudomino kiek anksčiau aprašytos spalvingos vasaros makiažo tendencijos bei naujieji Chanel ryškiaspalviai akių tušai. Visoms, norinčioms žengti koja kojon su mada ir išbandyti naują spalvotų blakstienų mados tendenciją, pristatome riboto leidimo tušą „Maybelline Great Lash“.

Kaip ir pernai, spalvoti akių tušai prekyboje pasirodys tik rugpjūčio mėnesį, tačiau tikime, jog jų bus galima įsigyti ir vėliau (galų gale – internete galima rasti visko!). Internetinėmis parduotuvėmis gali tekti pasinaudoti ir visai netrukus, ypač jei ryškiaspalviai tušai iš parduotuvių lentynų bus iššluoti taip pat sparčiai, kaip pernai.

Beje, galime pasidžiaugti, jog šiaip metais „Maybelline Great Lash“ pristatė nemažą spalvų pasirinkimą – galima rinktis net iš 6 skirtingų atspalvių: karališkos mėlynos „I see blue“, ciklameno spalvos „Wink of pink“, sodriai violetinės „Vision in Violet“, smaragdo žalumo „Green with envy“, turkio atspalvio „Teal appeal“ ir sodrios vyšninės spalvos „So very berry“.

Jei noras išbandyti ypač madingus atspalvius yra nepakankama priežastis įsigyti šį akių tušą, tuomet pateikiame jums dar kelis „Maybelline Great Lash“ privalumus: jis pasižymi antialerginėmis savybėmis, todėl tinka merginoms su jautriomis akimis, o be to kainuoja palyginti mažai – vos 8 eurus! Be to, tai – bene populiariausias tušas Amerikoje, kur vidutiniškai kas 2 sekundes yra nuperkama 1 „Maybelline Great Lash“ tušo tūbelė.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt