Kate Moss - talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)

Gabriel E. Hall - -
Kate Moss - talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)

Vakar Topshop parduotuves pasiekė naujausia supermodelio Kate Moss specialiai šiam tinklui sukurta drabužių kolekcija. Moteris į kolekcijos pristatymą atvyko vilkėdama juodą, puošnų, blizgantį specialiai šiai progai pasiūtą Topshop kombinezoną bei pakeitusi šukuoseną – pirmą kartą nuo 2007-ųjų manekenės ir dizainerės kaktą dengė ilgi kirpčiukai. Pasirodo, Kate ne per seniausiai apsikirpo pati.

„Vieną vakarą man pasidarė itin nuobodu, o senoji šukuosena buvo kaip reikiant įgrisusi, taigi aš, pačiupusi virtuvines žirkles, ėmiau ir nusirėžiau kirpčiukus“, – stiliaus ikona pasakojo laikraščiui Telegraph. Kate teigia jog virtuvėje rastos žirklės šiam reikalui tiko labiau nei dar vienos namuose rastos – nagų žirklutės – mat pastarosios per daug aštrios.

Išvydus naująją modelio šukuoseną, peršasi išvada jog Moss turi ne tik neabejotinus pozuotojos ir modeliuotojos, bet ir plaukų stilistės talentą, nes šukuosena atrodo išties nepriekaištingai bei, žinoma, labai jai tinka.

Nepaisant naujosios, ilgai lauktos kolekcijos, jau kurį laiką pramogų pasaulyje sklandė gandai, kad populiaraus high street parduotuvių tinklo ir 36-rių podiumų žvaigždės bendradarbiavimas eina į pabaigą, o ši kolekcija – paskutinė.

„Niekas niekur neišeina. Mūsų sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi, ryšiai nenutrūksta, atvirkščiai, mūsų santykiai, tarpusavio supratimas – stiprus kaip niekada. Kolekcijos kūrimas reikalauja sunkaus darbo ir daug laiko, todėl Kate nori šiek tiek pailsėti, užsiimti kitais reikalais“, – taip gandus komentavo verslininkas seras Philip Green.

Nuo šiol, užuot kūrusi dažnai ir daug (paskutinėje, 14-oje kolekcijoje – net 109 modeliai), Kate Moss išleis nedideles kolekcijas iš maždaug 15-os drabužių modelių, kaip ir vos pradėjus kurti, bet tik 2-3 kartus metuose: „Taip dirbti bus lengviau ir esu tikras jog kartu sukursime dar tikrai ne vieną šaunią kolekciją“.

Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)Kate Moss – talentinga dizainerė ir plaukų stilistė (?!)

photo: REX ir Topshop

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt