Keira Knightley - išdykusi ir seksuali "Coco Mademoiselle"

Gabriel E. Hall - -
Keira Knightley - išdykusi ir seksuali "Coco Mademoiselle"

Gaivų ankstyvą rytą, užuolaidas kedenant lengvam pavasariniam vėjeliui, šviesiame ir erdviame savo prabangių prancūziškų apartamentų miegamajame ji prabunda baltuose kaip sniegas pataluose, graži kaip angelas, neabejotinai, tobulu makiažu ir žaisminga trumpų plaukų šukuosena. Keli lašeliai „Coco Mademoiselle“ ant kaklo, ankštas kreminis catwoman stiliaus Karl Lagerfeld motociklininkės kostiumėlis ir štai, skambant Joss Stone „It’s a Man’s Man’s World“, ji jau pasiruošusi sėsti ant savo stilingojo Ducati 750 bei romantiškomis, dar tebemiegančio Paryžiaus gatvėmis dumti į fotosesiją (ji juk žvaigždė!), kur savo kerais apžavi ir suvilioja fotografą, o vėliau, nutaikiusi tinkamą progą, pasprunka nuo visiškai galvą dėl jos pametusio vaikino pro langą…

Tai – tik viena įprasta diena iš Keira Knightley herojės Coco Mademoiselle (Chanel Supermoters, kaip ją vadina jaunoji britų aktorė) gyvenimo, įamžinta naujajame, prieš dešimtmetį sukurtų Chanel kvepalų reklaminiame klipe.

„Gabielle Chanel man yra tikrų tikriausia ikona“, – pasakoja Knightley, – „Iš jos juodai baltų nuotraukų sklinda tokia nepakartojama energija ir galia. Kai ėmiau domėtis šios iškilios asmenybės biografija iš arčiau, buvau maloniai nustebinta ir apžavėta ne tik jos žodžiais nenusakomo dizainerės talento, bet ir nepaprasta šios moters asmenybe ir neeiline jos gyvenimo istorija“.

Pirmasis trumpas Joe Wright režisuotas „Coco Mademoiselle“ aromatą pristatantis filmas buvo sukurtas prieš trejus metus. Jame Keira Knightley, pasipuošusi žemę šluojančia raudona suknele – taip pat išdykusi ir seksuali viliokė, besilinksminanti prabangiame vakarėlyje Paryžiaus rūmuose. Elegantiška, graži, moderni – štai kokia ta Chanel Supermoteris, kuriai… pasirodo itin tinka žavios motociklinikės įvaizdis. Mergina ant motociklo? Be jokių abejonių, legendinei Gabrielle Coco Chanel tai labai patiktų.

Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“

Keira Knightley – Chanel Supermoteris

Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“Keira Knightley – išdykusi ir seksuali „Coco Mademoiselle“

„Coco Mademoiselle“ reklama

Interviu su Keira Knightley

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt