Keisčiausi batai: nešiotum tokius?

Jake Doe - -
Keisčiausi batai: nešiotum tokius?

Dizaineriai mėgsta eksperimentuoti ir kaskart savo gerbėjams pateikia vis kažką naujo ir neįprasto. Izraelyje gyvenantis avalynės dizaineris Kobi Levi – ne išimtis. Jis garsėja keistais, kartais juokingais ir tikrai dėmesį atkreipiančiais batų modeliais.

Šiuo metu Kobi Levi turi savo vardinę vyriškų batų liniją, o taip pat bendradarbiauja su keletu tarptautinių avalynės kompanijų. Dažnai jo kūriniai yra eksponuojami įvairių šalių parodose.

Kobi Levi yra minėjęs, jog paprastai jis įkvėpimo semiasi iš „batų pasaulio“ ir savo dizainus „ekstremaliai transformuoja“. Rezultatas – unikalūs, neįprasti, kartais šmaikštūs ir ironiški rankų gamybos batai. Ką apie dizainerio kūrybą manote jūs?

„Kai kuriu batą, galvoju apie jį kaip apie skulptūrą, meno kūrinį, su kuriuo tu „gyvensi“. Tu ir tavo kūnas nulemia, kaip batai atrodys, o jie – kaip atrodysi tu. Avalynė turi turėti savo „gyvenimą“ – nesvarbu, ar ją šiuo metu avi. Ji yra priešinga drabužiams, kurie egzistuoja tik tuomet, kai yra dėvimi“.

Originalių, dažniausiai ne itin praktiškų batų modelių yra sukūrę ir daugiau dizainerių. Keletas pavyzdžių – tiesiai prieš jus!

Iris Schieferstein

Comme Des Garcons

Jeremy Scott (Adidas)

Nina Ricci

Zaha Hadid (Lacoste)

Martin Margiela

Louis Vuitton

Rick Owens

Balenciaga

Vivienne Westwood

Nuotraukos unfunk.net, fashionindie.com, shine.com

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt