Kelnės nuo celiulito

Alice Woods - -
Kelnės nuo celiulito

Celiulitas – merginas ir moteris varginanti problema. Yra daug įvairiausių priemonių kovojant su „apelsino žievele“, tačiau vienas iš naujausių ir, pasak kūrėjų, efektingiausių yra „Scala“ kelnės.

Didžiosios Britanijos parduotuvėje „John Lewis“ šiandien pradedamos pardavinėti „karštosios“ kelnės, kurios kiekvienai dailiosios lyties atstovei gali padėti atrodyti geriau. Teigiama, jog šios kelnės, šildydamos odą, ganėtinai ilgam laikui ištirpdo celiulitą.

25 svarus kainuojančių „Scala Bio-Fir“ apatinių kelnių efektingumą lemia jose esantys kristalai, kurie įkaista, kai tik prisiliečia prie odos. Šiluma suaktyvina cirkuliaciją šlaunyse, sėdmenyse bei pilve ir taip pagreitina riebalų ląstelių tirpimą. Beje, nesibaiminkite, kad dėl riebalų tirpimo proceso jums su šiomis kelnėmis bus karšta ir nepatogu.

Norint įsitikinti „Scala Bio-Fir“ nauda, parduotuvė paprašė 50 moterų jas išbandyti. Per 30 dienų trukusį tyrimą moterys kiekvieną parą šias kelnes dėvėjo mažiausiai po 6 valandas. Matomu rezultatu gyrėsi apie 80 proc. dalyvavusiųjų eksperimente.

„John Lewis“ parduotuvės atstovas teigė, jog „Scala“ kelnių efektyvumas tęsiasi maždaug metus (po to vėl patariama mėnesį jas nešioti). Na, o jei moterys ir merginos sveikai maitinasi bei sportuoja, oda be celiulito džiaugsis dar ir ilgiau.

Teigiama, jog „Scala Bio-Fir“ kelnės yra žymiai efektyvesnės už brangiausius kremus ar losjonus nuo celiulito.

Kelnės nuo celiulito

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt