Kinematografija ir Mada Glen Luchford nuotraukose

Julie Splinters - -
Kinematografija ir Mada Glen Luchford nuotraukose

Britas Glen Luchford – garsus mados fotografas bei filmų kūrėjas, savo nuotraukose demonstruojantis meistriškai sumaišytą abiejų menų kokteilį. 90-aisiais įsiveržęs į grožio industriją, savo originaliu, artistišku, o kartu ir realistišku, spontanišku ir kinematografišku stiliumi Luchford įpūtė naujo vėjo mados reklamų fotografijoje. Iš kino kūrėjų išmokęs tobulai žaisti su šviesa, Glen Luchford savo darbais apžavėjo visą mados pasaulį.

Savo karjerą menininkas pradėjo visai netikėtai: su bičiuliu dizaino studentu, kuris mados redaktoriams svajojo įsiūlyti savo kūrinius, apsilankęs vieno žurnalo redakcijoje, gavo fotografo asistento darbą. Glen prisipažįsta ten visiškai nieko neveikęs, todėl greitai buvo išmestas: „Aš nebuvau tinginys, tiesiog sėdėjau ten įsistebeilijęs į fotografą, nes norėjau visko išmokti, įsimylėjau fotografiją“. Vėliau Luchford turėjo garbės „dirbti“ su garsiais mados fotografais Norman Watson bei Ray Petri, iš kurių ir išmoko visų fotografijos meno subtilybių.

Šiandien Glen Luchford darbai puošia tokias mados biblijas kaip Vogue, Harper’s Bazaar, W, Interview, The Face, Arena ir i-D. Fotografas kūrė įsimintinas reklamines kampanijas mados namams Prada, Valentino, Yves Saint Laurent, Levi’s, Costume National, Joop, Mercedes-Benz bei Calvin Klein. Už 1997-ųjų Prada reklamą Glen Luchford gavo prestižinį „D&AD“ apdovanojimą.

Interview


Vogue France

Vogue Nippon

Joop!


Vogue Italy

Purple


Prada


V


Harper’s bazaar

Vogue Italy su supermodeliu Eva Herzigova

Vogue Nippon


W

YSL

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt