Kodėl Egidijaus Dragūno nepuola "barakudos"?

Linas Kiguolis - -
Kodėl Egidijaus Dragūno nepuola "barakudos"?

Dosjė:

Vardas, pavardė: Egidijus Dragūnas

Gimimo vieta, data: 1976 04 26, Vilnius

Ūgis: 181 cm

Svoris: 80 kg

Plaukų spalva: pilka

Akių spalva: mėlyna

Išsilavinimas: nebaigtas aukštasis

Hobis: krepšinis, dailė, seksas

Šeiminė padėtis: nevedęs, turi sūnų Deividą

Mėgstamiausi kvepalai: „Homme“

Mėgstamiausia sporto šaka: krepšinis

Mėgstamiausias filmas: „Kaip pavogti milijoną?“

Mėgstamiausia knyga: parašys pats

Tobula moteris: Madonna

Egidijus Dragūnas – geidžiamas, bet jau užimtas

Vienos populiariausių šalies grupių „SEL“ lyderis Egidijus Dragūnas, regis, vėl pagavo Fortūną už sparno: muzikinė karjera klostosi puikiai, pinigai byra kaip iš dangaus, pašonėje – mylimas sūnus Deividas ir širdies dama Eleonora Sebrova. Ar jis save laiko sėkmingu vyru, kokių geidžia visos moterys?

Pastarieji metai tau buvo itin sėkmingi, atrodo, kad „SEL“ atgimė antrą kartą. Visi skundžiasi, kad nėra koncertų, o jūsų grupei, atvirkščiai, viskas einasi lyg sviestu patepta. Kaip tu pats paaiškintum šį fenomeną?

– Sekasi todėl, kad aš grįžau prie tradicinės muzikos, pasitraukiau iš undergroundo. Kai atrodė, kad „SEL“ nėra, iš tiesų niekur nebuvome dingę, tik grojome nepopuliarią muziką. Sėkmė lydi ir dėl to, kad šalia – teisingi žmonės. Padariau teisingą žingsnį atsisakydamas vadybininko, kuris mane tiesiog buvo užmigdęs… Dabar gyvenu, dirbu, žinau, ką darau ir už ką esu atsakingas.

Kodėl Egidijaus Dragūno nepuola „barakudos“?

Lapkričio 19 d. ruošiesi pristatyti naują albumą ir rengi grandiozinį koncertą „Ūkio banko teatro arenoje“. Kokių siurprizų šįkart parengei savo gerbėjams?

– Tiesiog viskas bus dar tobuliau nei anksčiau. Per tą laiką, kai pats ėmiau rūpintis savo koncertais, „SEL“ pasirodymai gerokai patobulėjo. Geriau dirba visa komanda – apšvietėjai, garso operatoriai, šokėjai, vaizdo instaliacijų kūrėjai. Vis dėlto neseniai pasižiūrėjęs Madonnos koncertą supratau, kad tobulėti dar yra kur.  Tačiau galiu pažadėti, kad koncertas bus įspūdingas.

O striptizas kaip pernykščiame gimtadienio koncerte bus?

– Ne. Bet bus lengvos erotikos.

Į savo šou daug investuoji, bet ir nemažai uždirbi. Kur dedi pinigus?

– Man 34 metai, šou versle dirbu jau aštuoniolika metų. Aš tiesiog noriu be banko, gyvendamas sąžiningai ir nevogdamas, susitaupyti pinigų nuosavam namui.

Už albumą gautus pinigus ketini paaukoti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui, vietoj to, kad pataupytum namui. Daug kas galvoja, kad čia – reklaminis triukas.

– Po to, kai sūnus iškrito iš trečio aukšto, liko gyvas ir sveikas, jaučiu moralinę skolą. Mano vaikas su manimi, mano šeima laiminga, aš uždirbu daug pinigų. Tikiu, kad parduosime 20 tūkst. albumo kopijų ir surinksime 400 tūkst. litų, kuriuos paaukosiu. Ši auka man grįš šimteriopai.

Man užtenka pinigų pavalgyti, pasilinksminti, pakeliauti, užteks ir dar kažkam padėti.

Beveik visus naujo albumo tekstus rašei pats. Apie ką jie?

– Tik apie mano gyvenimą. Titulinėje dainoje „Aš kaip žąsis“ daug keiksmažodžių. Įdomu, ar radijo stotys ją paleis. 

Kodėl Egidijaus Dragūno nepuola „barakudos“?

Rubrika, kurioje dalyvauji, vadinasi „geidžiamas“. Ar tu toks jautiesi?

– Aišku, nesinorėtų jaustis kažkokiam atsibodusiam… Esu „ant ribos“ geidžiamas. 

Gal gerbėjos šiek tiek apsiramino, kai paaiškėjo, kad tu draugauji su Eleonora?

– Rašo ir dabar, siūlosi į drauges. Bet kokiu atveju aš puikiai žinau, ko aš noriu. Nesuteikiu joms jokių vilčių. Eleonora gali būti rami kaip belgas.

O „barakudos“ nesikabina?

– Nežinau net ką pasakyti. Iš manęs nėra ką paimti, apart analizų. 

Ar daug dėmesio skiri išvaizdai? Riboji maistą, sportuoji?

– Neauga riebalai man. Bet… neseniai žiūrėjau filmą „Žudikai“ su Ashtonu Kutcheriu. Nors esu vyras, net man žandai atvipo nuo jo išvaizdos.  Pagalvojau, kad būtų gerai ir man pasportuoti. Tik žiauriai neturiu laiko.

Kiek laiko paprastai užtrunki prie veidrodžio?

– Pažiūrėkite į mane ir suprasite. Prie veidrodžio būnu, kai prausiuosi veidą, skutuosi ar valausi dantis. Daugiau nė sekundės atskirai į veidrodį nežiūriu.

Tepiesi veidą kremu?

– Kartais galbūt.

Tai kur tavo jaunatviškumo paslaptis?

– Miegas. Daug miegu.

Ar drabužių etiketės tau svarbios?

– Labai. Rimtai. Man patinka geri drabužiai – „Dolce & Gabbana“, „Boss“, „Christian Dior“, „Versace“, „Prada“. Geras drabužis – kaip gera mašina. Jeigu prižiūrėsi, tai labai ilgai tau gali tarnauti.

O kur paprastai perki? Turbūt ne Lietuvoje?

– Yra ir Lietuvoje firminių parduotuvių, bet, aišku, čia yra visiškai nenormalios kainos. Būdamas kažkur Vakaruose mieliau nusiperku gerų prekių.

Krepšininkas Linas Kleiza yra pasakęs, kad moterys nori sėkmingų vyrų. Ar save laikai tokiu vyru?

– Aišku, kad moterys nori sėkmingų vyrų, bet dažniausiai tokie vyrai yra užimti. Savo srityje, manau, esu sėkmingas. Bet aš irgi jau užimtas. 

Kalbino Jurgita Kviliūnaitė

Gedimino Žilinsko nuotr.

Modeliai: Gintarė Tarlovaitė (dešinėje) ir Ugnė Eniulaitytė („Supermodels“)

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt