Kodėl vasarą geriau judėti

Gabriel E. Hall - -
Kodėl vasarą geriau judėti

Kaip įsivaizduojame vasarą prie jūros? Smėlis, tingus deginimasis ir skaisčiai šviečianti saulė… Tačiau iš tiesų norint turėti idealų įdegį ir tuo pačiu išlaikyti puikią figūrą geriau būtų rinktis sportą ir aktyvų laisvalaikį. Kodėl? Nes judėdamas kūnas įdega tolygiau, o be to, aktyvūs ir smagūs laisvalaikio užsiėmimai lauke kompensuos apsilankymą sporto salėje.

Važinėjimas dviračiu ar riedučiais

Norint turėti nuostabias kojas ir dailią figūrą neprošal rinktis važinėjimą dviračiais. Be to, važinėjimas dviračiu lavina širdies raumenį ir mažina stresą. Kita vertus, šis užsiėmimas toli gražu nepaskatins tolygaus įdegio, todėl kaip alternatyvą galima rinktis riedučius!

Futbolas

Visai nebūtina futbolo žaisti stadione ant žolės – vasarą puikia alternatyva tampa paplūdimio smėlis. Be to, futbolas gali tapti ne tik smagiu užsiėmimu, bet taip pat ir puikia treniruote, kadangi nuolat kintantis greitas ir lėtas bėgimo tempas lavina širdį bei kūno raumenis.

Svaidymasis lėkšte

Tai netik smagus žaidimas, kurį galima žaisti praktiškai bet kur, bet taip pat ir puiki treniruotė. Ypač lavinama viršutinė kūno dalis ir rankos. Be to, siekiant pagauti lėkštę mes treniruojame kūno balansą.

Tinklinis

Vasara ir smėlėtas paplūdimys yra neatsiejami nuo šio užsiėmimo. Šis smagus komandinis žaidimas aktyviai degina riebalus bei treniruoja viso kūno raumenis. Ne gana to, karštą vasaros dieną šis aktyvus žaidimas padeda pasiekti tobulai lygų įdegį be jokių papildomų pastangų!

Plaukimas

Niekam nekyla abejonių, jog plaukimas lavina kūno raumenis. Tačiau šis užsiėmimas taip pat padeda kūnui atvėsti bei intensyviau įdegti! Dėl šios pačios priežasties drėgnas kūnas įdega stipriau ir greičiau nei sausas.

Šokiai

Linksmybės paplūdimyje ir dalyvavimas įvairiuose vasaros festivaliuose ne tik skatina gerą nuotaiką, bet taip pat ir teigiamai atsiliepia tavo kūnui, nes intensyvus ir aktyvus šokis prilygsta treniruotei sporto salėje.

Badmintonas

Tai žaidimas, tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms. Be to, jis lavina širdį, raumenis, degina kalorijas ir padeda išlaikyti tobulas kūno formas.

Kodėl vasarą geriau judėtiKodėl vasarą geriau judėtiKodėl vasarą geriau judėtiKodėl vasarą geriau judėtiKodėl vasarą geriau judėtiKodėl vasarą geriau judėti

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt