Kodėl verta susitikinėti daugiau nei su vienu žmogumi?

Ugnius Kiguolis - -
Kodėl verta susitikinėti daugiau nei su vienu žmogumi?

Nesvarbu ar esate vieniši ir mėgaujatės tuo kiekvieną minutę, ar aktyviai ieškote to(s) vieno(s) vienintelio(ės) – yra visiškai natūralu susitkinėt vienu metu daugiau nei su vienu žmogumi. Be abejo, tai nėra priimtina kiekvienam, tačiau jei jūsų įsitikinimai tam neprieštarauja, toks suitikinėjimas ne tik gali būti, bet ir yra naudingas įvairiom prasmėm. Kodėl? Štai 6 priežastys:

1. Tampate geresni „susitikinėtojai“. Yra vienas vienintelis būdas, kaip tapt pasimatymų ekspertu – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kuo didensę susitikinėjimo patirtį turėsite,kuo dažniau tai darysite, tuo geresnius rezultatus gausite. Kodėl tai svarbu? Įgūdžius, kuriuos įgysite vaikščiodami į pasimatymus (pasitikėjimas savimi, žmonių perpratimas, bendravimo subtilybės), vėliau galėsite puikiai pritaikyti ilgalaikių santylių puoselėjimui.

2. Tai nuima įtampą. Eidami į naują pasimatymą penktadienį su ypač traukiančiu žmogumi, mažiau nervinsitės, nes trečiadienį (o gal ir antradienį bei pirmadienį) jau buvote pasimatymuose.

3. Susitikinėdami su kitais tampate patrauklesni. Daugelis prispažįsta, kad susidomėjimui kitu asmeniu įtaką daro ir tai, kiek kiti yra susidomėję juo.

4. Didėjantis pasitikėjimas savimi. Jausmas, kad jumis domisi daugiau nei vienas priešingos lyties atstovas, ne tik kelia savigarbą, bet ir padeda nesustoti ieškoti savo žmogaus, jei prieš tai nepasisekė santykiuose.

5. Vystomas emocinis intelektas. Norėdami suvokti, ką jaučiate skirtingiems žmonėms, ar kurį iš jų pasirinkti, priverčiate savo širdį ir protą bendradarbiauti – diskutuoti, ką, esant kitoms aplinkybėms, labai retai darome.

6. Didėja tikimybė atrastį jums skirtąjį (ą). Dažnai sklando mitas, kad tie, kurie susitikinėja vienu metu daugiau nei su vienu asmeniu, yra nerimti ir visiškai neieško rimtų santykių ir tiesiog mėgaujasi gyvenimo be įsipareigojimų teikiamais malonumais. Tiesa yra ta, kad pasimatymų skaičius su skirtingais žmonėmis neturi nieko bendro su tuo ar esate rimtas, ar ne. Susitikinėjimas su keletu žmonių tuo pačiu metu yra bene geriausias būdas atrasti, ko iš tikrųjų ieškote ir kas jums labiausiai tinka bei patinka.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt