Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?

Ugnius Kiguolis - -
Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?

Ar kada nors pagalvojote, kad flirtavimas yra naudingas sveikatai? Tikite tuo ar ne, bet tai yra tiesa. Mokslininkai įrodė, kad flirtavimas suteikia daug pozityvių pojūčių, pagerina nuotaiką ir nulemia puikią savijautą. Iš tiesų, flirtas labai malonus ir naudingas. Tuo net neabejoja dauguma moterų ir vyrų. Koketuojama visur: kurortuose, parduotuvėse, kavinėse ar net gytydojo kabinete. Medikai vienišiams kartais net rekomenduoja lengvą flirtą kaip gydomąją priemonę.

Atliktų tyrimų rezultatai parodė, kad flirto poveikio savijautai paslaptis yra ta, kad jis skatina laimės hormonų išsiskyrimą. Beje, nereikėtų flirto painioti su neištikimybe, nes tai visiškai skirtingi dalykai. Flirtas nebūtinai turi baigtis seksualiniais santykiais, mat jo pagrindinė užduotis visai kitokia. Juo siekiama sužadinti partnerio vaizduotę, susidomėjimą jumis, suintriguoti bei gauti malonumą bendraujant.

Didžiausias nekalto flirto su kolega darbe ar gatvėje sutiktu nepažįstamuoju privalumas yra tas, kad jis padeda lengviau susidoroti su stresu, ramina ir nuteikia vien tik teigiamoms emocijoms. Flirtavimas skatina stengtis išlaikyti savo kūno formas bei padeda numesti svorio. Koketuodami jūs ne tik jaučiatės gražesni, bet tokie iš tikrųjų ir atrodote. Flirtavimas su mylimuoju dar labiau sustiprins jūsų santykius, na, o vienišiems padidins galimybes susirasti antrąją pusę.

Norite žinoti, kokia yra didžiausia sėkmingo flirtavimo paslaptis? Jums tereikia parodyti žmogui, kad jis jums yra patrauklus. Jei prisipažinsite potencialiam partneriui, kad jis jums patinka, tuomet greičiausiai sulauksite jo palankumo ir simpatijų. Sėkmė bus garantuota, jei žiūrėsite jam į akis ir dar šypsositės. Paprasta, ar ne?

Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?

Ankstesniais tyrimais buvo įrodyta, kad grožis ir fizinis patrauklumas yra svarbiausi faktoriai ieškant gyvenimo partnerio. Tačiau naujausių mokslininkų apklausų rezultatai parodė, kad už visa tai yra kur kas svarbiau šiltas bendravimas, šypsena ir akių kontaktas.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt