Koks kvapas tau tinka?

Julie Splinters - -
Koks kvapas tau tinka?

Kas gali sieti kosmosą ir aromatus? Iš pirmo žvilgsnio – niekas. Tačiau atidžiau panagrinėję galime suprasti, kad ryšys tikrai yra. Apie tai kalbėjo dar senovės Egipto žyniai, vėliau gydytojai, astrologai ir liaudies žiniuoniai. Gardžiais aromatais siek žvaigždžių palankumo arba švelnink savo charakterio savybes.

AVINAMS dažniausiai patinka stiprūs aromatai. Nuo stipraus kvapo jie tampa ryžtingi ir dėmesingi. Šio ženklo moterims, atsižvelgiant į individualias savybes, tiks žvalūs, taip pat gaivūs gėlių ir lapų aromatai. Tokie aromatai pakelia nuotaiką, suteikia džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi pojūtį. Rožių, rozmarinų, cinamono, verbenų aromatai padės išspręsti įvairias asmenines problemas (pažaboti karštą būdą, nugalėti nuovargį, pakelti nuotaiką, sumažinti jautrumą). Sunkiais, stipriais laikomi aromatai padeda padidinti domėjimąsi jumis. Aromatas pabrėš jūsų privalumus ir charakterio savybes.

JAUČIAMS tinkamiausi kvepalai su saldžiu gėlių (magnolijos, jazminai, alyvos) ir šviežiu bergamotės aromatu. Toks aromatas stimuliuoja jų meilę grožiui, bet tuo pačiu – ir polinkį į tinginystę. Jaučiams tinka ir stiprūs aromatai, pavyzdžiui, žolių, miros ir pušies. Minėti kvapai gali paveikti dvasios būseną, sutvirtinti pasitikėjimą savimi, padėti pasipriešinti agresyvioms kitų žmonių emocijoms. Subtilus magnolijos aromatas padidins moterų patrauklumą ir žavesį, o pušų kvapas išvaduos nuo drovumo.

DVYNIŲ psichiką teigiamai veikia citrusų kvapai. Prieskonių ir šviežių žalumynų aromatai puikiai veikia jų nervų sistemą. Labiausiai tiks gėlių, ypač pavasarinių, aromatai. Narcizo, hiacinto, gudobelės, taip pat krapų, kmynų, žolelių, tuberozės aromatai pabrėš jūsų charakterio ir asmenybės daugialypiškumą. Jie įkvėps optimizmo ir sumažins emocinę įtampą, padės atsipalaiduoti, apsaugos nuo skubotų sprendimų, nuramins, padės atsikratyti depresijos ir nevilties.

VĖŽIAMS, kurie pasižymi jautrumu ir emocionalumu, pasyvumu ir drovumu, kuklumu, uždarumu ir mąslumu, tinka gaivūs jūros ir paslaptingas kaktuso žiedų kvapas. Mėgstamiausias jų aromatas – vasaros gėlių ir vaisių, taip pat jazminų. Akacijų, žydinčių apelsinmedžio žiedų, lelijų, ciklamenų, mėtos aromatai padės išsaugoti įprastą ramybės pasaulį, išvengti streso bei permainų. Tačiau siela neretai trokšta permainų, tada pasitelkite gaivius ir žvalinančius aromatus, kurie padės nugalėti mieguistą būseną, inertiškumą ir jautrumą, įkvėps energijos ir jėgos.

Koks kvapas tau tinka?

LIŪTAI aštriausiai reaguoja į sodrų aromatą. Jiems idealiausiai tinka gėlių ir klasikinės elegantiškos sudėties kvapų kombinacijos. Šviežių narcizų kvapas nuveja liūdnas mintis. Po Liūto ženklu gimę žmonės turi tvirtą ir valingą charakterį, jie yra itin

aktyvūs ir ryžtingi. Nepaisant šių bruožų, astrologai siūlo jiems aromatus, turinčius stimuliuojančių savybių. Gvazdikų, kadagio, citrono, sakų kvapas suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi, sutvirtins jėgą, optimizmą, suteiks žvalumo, padės įveikti kliūtis ir depresiją.

MERGELĖMS patinka stiprūs gėlių ir egzotiški aromatai, kurie suteikia romantiškumo. Pagrindinės Mergelės savybės – nepriklausomybė ir praktiškumas. Joms kartais reikia dėmesio, stipresniojo globos. Galbūt gėlių ir prieskonių (muskato riešuto) kvapas padės rasti dvasios pusiausvyrą, suteiks žvalumo ir atgaivins. Tonusą pakels rožių aliejaus aromatas, o nervinę įtampą padės įveikti subtilūs sausmedžio ir heliotropo kvapai. Ramunių kvapas padės užmegzti ryšį su žmonėmis.

SVARSTYKLES svaigina rožių ir frezijų kvapai. Nuo saldžių aromatų jos tampa pasitikinčiomis savimi, o šilti tabako kvapai suteikia ryžtingumo. Tokių prieskonių kaip imbieras, muskusas aromatai, pakalnučių, snapučių žiedų, citrusinių vaisių (mandarinų) kvapas grąžins pasitikėjimą savimi, kūrybinį aktyvumą, atkaklumą ir minčių aiškumą. Svarbiausia, kad šie aromatai palaiko pusiausvyrą ir gerina nuotaiką.


SKORPIONAMS patinka subtilus narcizų aromatas. Citrusų kvapas suteikia jiems dvasinių jėgų, gerina nuotaiką, padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir tapti atviresniems. Sudėtingą šių žmonių charakterį gali sušvelninti aromatai, mažinantys vidinius prieštaravimus, stimuliuojantys teigiamas emocijas, gerinantys nuotaiką ir santykius su aplinkiniais. Ypač veiks citrusinių, melisos žiedų, raudonųjų gvazdikėlių, žolelių aromatai. Saldūs ir vėsūs citrusinių augalų aromatai skatina Skorpionų veiklumą ir individualumą.

ŠAULIUS levandos, citrusų ir samanų kvapas veikia tarsi „gyvasis vanduo“. Jų privalumus sustiprins tokių gėlių kaip našlaitės, orchidėjos aromatai, kvapieji žirneliai ir paparčiai, taip pat subtilus vanilės kvapas. Išvardyti kvapai padės numaldyti vidinius prieštaravimus, atgaivins vidinę harmoniją, padės išvengti skausmo ir streso. Nerimą, nepasitenkinimą ir susierzinimą sumažins levandos aromatas, o vanilė išvaduos nuo nuovargio, vangumo ir pasyvumo.

Koks kvapas tau tinka?

OŽIARAGIUS žavi kvepalai su tabako ir odos aromatu. O jazminų, samanų, medienos ir gydomųjų žolių kvapas skatina juos naujiems darbams ir žygdarbiams. Žvalumo suteiks santalmedžio, lauro, kiparisų, kedro ir viržių kvapas. Parfumerijos gaminiuose turi vyrauti miško aromatai, jie atstatys jėgas, padės labiau pasitikėti savimi, spinduliuoti optimizmu ir sveiku protu. Prastą nuotaiką, melancholiją ir apatiją išsklaidys muskato bei žolių aromatai, jie paskatins ir minčių aiškumą, išvaduos nuo drovumo jausmo, nerimo ir susierzinimo.

VANDENIAI kvapų srityje nėra pastovūs – jie norėtų išmėginti visas parfumerijos naujienas. Gimusius po šiuo ženklu traukia gėlių aromatai (ypač rožės ir apelsinmedžio), kurie svaigina ir ramina vienu metu. Vandenių prigimčiai būtina nuolatinė parama. Vidinei pusiausvyrai ir harmonijai atstatyti reikėtų gvazdikėlių, apelsinmedžio lapų aromatų. Melisos kvapas padės atsikratyti nerimo jausmo bei skausmo.

ŽUVIMS patinka retų gėlių ir samanų kvapas. Mimozų aromatas įkvėpia naujiems darbams, padeda pajusti artimų žmonių nuotaikas. Sunkūs samanų ir ambros kvapai pažadina švelnumą ir fantaziją. Charakterio savybės tokios kaip drovumas, subtilumas, perdėtas jautrumas aplinkinių problemoms gimusį po Žuvų ženklu paverčia labai pažeidžiamu. Irisų, mėtų, mirtų, taip pat pušų spyglių aromatai padės jums įveikti daugelį sunkumų, atsikratyti depresijos ir melancholijos, grąžins žvalumą, optimizmą. Šviežių stimuliuojamųjų aromatų kombinacijos teigiamai veiks bendrą būseną, sumažins nerimą, nuovargį ir stresą.

Parengta pagal www.praktinemagija.lt

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt