Kompozitinės kortelės modeliams

Ugnius Kiguolis - -
Kompozitinės kortelės modeliams

Modelio kompozitinės kortelės (dar kitaip ZED kortelės) visame pasaulyje vadinamos tarptautinių žodžių junginiu – Composite cards. Tai modelio reprezentacinė kortelė, kurioje talpinamos pačios geriausios nuotraukos iš profesionalaus modelio albumo (portfolio) sumažintu formatu, taip pat informacija apie modelį, t.y. vardas, pavardė, ūgis, išmatavimai bei agentūros, kurioje modelis dirba, pavadinimas.

Tai tarsi modelio vizitinė kortelė, tik gerokai didesnė (21/17-15 cm ). Vienoje pusėje talpinama modelio portretinė nuotrauka, vardas ir pavardė, kitoje kortelės pusėje kelios geriausios skirtingų fotosesijų ir tematikų nuotraukos bei modelio išmatavimai: ūgis, krūtinės, liemens, klubų apimtys, akių ir plaukų spalva. Apimtys rašomos coliais ir/arba centrimetrais, priklausomai nuo šalies kurioje modelis dirba. Jei modelis turi kokių nors papildomų privalumų ar talentų, šią informaciją galima irašyti modelio kompozitinėje kortelėje.

Kompozitinių kortelių dizainas gali būti labai įvairus, priklausomai nuo agentūros pageidavimų. Dažniausiai modelio kortelės yra juodai baltos, bet didesnės modelių agentūros daro jas spalvotas. Kaip ir už nuotraukas, taip ir už modelio korteles modelis turi susimokėti pats.

Visuomet patariama užsisakyti nedidelį kiekį kompozitinių kortelių, tai yra apie 100-200, nes modelis gali pasikeisti (išmatavimai, išvaizda). Kadangi modelio albumo (portfolio) nuotraukos dirbant nuolat atnaujinamos, modelio kompozitinės kortelės tokiais atvejais irgi turėtų keistis.

Jeigu modelis nepriklauso jokiai modelių agentūrai, jis taip pat gali pasidaryti modelio korteles. Tiesiog reikia susirasti profesionalų fotrografą, kuris padarytų profesionalias fotosesijas, atrinktų nuotraukas, padarytų kortelių dizainą. Tada belieka atspausdinti, o tai galima padaryti spaustuvėje arba geros kokybės spausdintuvu.

Modelio kompozitinės kortelės – tai tarsi modelio reprezentacija, jos reikalingos einant i modelių atrankas („kastingus“). Modelis po atrankos palieka klientui savo kompozitinę kortelę, kad pastarasis prisimintų dalyvavusius modelius ir prireikus galėtų kontaktuoti su agentūra, ar pačiu modeliu. Taip pat modelio kompozitinės kortelės gali būti siunčiamos klientams ar kitom agentūroms paštu.

Taigi, svarbu suvokti kad tai labai naudingas, reikalingas, netgi būtinas dalykas modelių versle!

Agentūra „Supermodels“ turi savo automatizuotą kompozitinių kortelių gamybai skirtą sistemą. Čia kompozitinės kortelės gali būti sukurtos akmirksniu ir priklausomai nuo poreikio padarytas WEB variantas arba Variantas SPAUDAI. Tai didelis konkurencinis pranašumas prieš kitas modelių agentūras.

Daugiau pavyzdžių ir informacijos rasite 2-models.com ir supermodels.lt

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt