Kosmetikos ir parfumerijos naujienos iš "Oriflame"

Lucia Danes - -

Šiandien pristatome kosmetikos ir parfumerijos naujienas iš „Oriflame“!

„The Babes Crazy Kiwi“ tualetinis vanduo – 60.90 Lt (25 ml)

Keistokas ir šiek tiek nenuspėjamas „Crazy Kiwi“ tualetinis vanduo apstulbina mielomis kivių ir ananasų natomis. Žalioji rožė ir baltoji frezija suteikia švelnų moteriškumo akcentą, o muskusas ir vanilė skleidžiasi pabaigoje.

„The Babes Passion Berry“ tualetinis vanduo – 60.90 Lt (25 ml)

Ši mergina ilgai nestoviniuoja, ją visi kviečia šokti – ji tikra lyderė! „Passion Berry“ tualetinis vanduo sprogsta sultingais raudonais vaisiais, paskanintais frezijomis. Aromato širdyje skleidžiasi rožės, jazminai ir pakalnutės. Pačulės ir muskusas išlieka ilgiau, todėl ji ilgam išliks atmintyje.

„The Babes Sweet Peach“ tualetinis vanduo – 60.90 Lt (25 ml)

Ji kaimynė ir pati geriausia draugė. „Sweet Peach“ tualetinis vanduo prabyla sultingomis persikų ir saldžiųjų apelsinų natomis, kurios pereina į vaiskią gėlių širdį. Santalmedis ir muskusas suteikia šelmiškumo jos tyram įvaizdžiui.

Very Me Eye Envy“ akių šešėliai – 12,90 Lt

Provokuojanti ar šalta, atsipalaidavusi ar aistringa? Septyni nuostabūs akių šešėlių duetai. Visi atspalviai, kad galėtum būti tokia, kokia nori.

Very Me Clickit“ akių kontūras – 13,90 Lt

Žvilgantis įelektrintų atspalvių akių kontūras ir visi žvilgsniai krypsta į tave. Gražiai, tiksliai užtepk akių kontūrą ir paryškink akis blakstienų tušu.

Very Me Clickit“ blakstienų tušas – 13,90 Lt

Nuostabus blakstienų tušas, kuris ilgina ir itin išryškina blakstienas. Derink prie savo mėgstamo „Clickit“ akių kontūro.

Very Me Clickit“ lūpų blizgis – 13,90 Lt

Spindintis lūpų blizgis suteiks tavo lūpoms nuostabų žvilgesį. Jei pageidauji intensyvesnės spalvos, naudok ir lūpų dažus. Penki sultingi atspalviai tiks prie bet kokios nuotaikos.

Very Me Clickit“ lūpų dažai – 13,90 Lt

Paryškink lūpas sodriais lūpų dažais. Derink su „Clickit“ lūpų blizgiu, kad dar labiau sužavėtum. Rinkis iš dviejų nuostabių atspalvių.

[link=www.oriflame.lt]

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt