Kovo mėnesio „Jurgita“ - apie būsimą „Mados infekciją“

Olivia Morelli - -
Kovo mėnesio „Jurgita“ - apie būsimą „Mados infekciją“

Šį žurnalo numerį dedikavome didžiausiam šalies mados renginiui „Mados infekcija“, kuris kovo 24, 25, 26 dienomis siautės Vilniuje.

1999-aisiais startavusi ir ryškiausiu mados ir stiliaus renginiu Lietuvoje virtusi „Mados infekcija“ nuo kitų festivalių skiriasi savo konceptualumu. „Mados infekcija“ nepretenduoja tapti mados diktatore, apibrėžti, kas madinga ir kas ne. Šio festivalio koncepcija – ugdyti savitą, individualų stilių ir požiūrį į madą bei jos naudojimą. Toks ir mūsų jauno, tačiau ambicingo žurnalo tikslas, todėl su malonumu pristatome „Mados infekcijos 2011“ dalyvius. Nemaža dalis jų atsitraukė nuo savo darbų ir pasidalijo informacija apie kolekcijas, kurias pristatys per „Mados infekciją“, paskolino drabužių mūsų specialiai fotosesijai. Kitoje žurnalo fotosesijoje kartu su dizainere Aušra Urbanavičiūte improvizavome, kaip turėtumėme puoštis, eidamos į mados renginį, kad atrodytumėme išskirtinai.

Tas merginas, kurios svajoja tapti modeliais, turėtų sudominti didžiulis straipsnis apie Lietuvos modelių agentūras, kuriame supažindiname su visomis šalyje veikiančiomis šios srities įmonėmis ir plačiau pristatome pačias geriausias bei garsiausius modelius kuruojančias agentūras.

Mados istorijos rubrikoje pasidomėjome, kada didieji mados renginiai pradėti organizuoti pasaulyje. Be to, nukeliavome į pasaulio gurmanų sostinę San Sebastianą, pakalbinome Paryžiuje gyvenančią vieną garsiausių Lietuvos manekenių Margaritą Švėgždaitę, su aktoriumi Giedriumi Savicku aptarėme jo naujus pomėgius ir jausmus Amsterdame studijuojančiai drabužių dizainerei Mortai. Pasidairėme Niujorko ir Londono mados savaičių užkulisiuose, susipažinome su jauna dizainere Karina Bagdonavičiūte, vėl kapstėmės lietuviško dizaino daiktų lobyne.

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt