Kovo mėnesio „Jurgita“ šiek tiek gurmaniška...

Ugnius Kiguolis - -
Kovo mėnesio „Jurgita“ šiek tiek gurmaniška...

GURMANAI. Kai kas mano, kad tai labai pretenzingi žmonės. Galbūt, tačiau tikri gurmanai labiau susiję ne su pretenzijomis, o su alternatyvomis. Mados pasaulis myli gurmanus tiek pat, kiek ir ekscentrikus, tačiau mes šiame numeryje kalbame apie kiek kitokius gurmanus – tai „greitieji“ gurmanai – žmonės, kurie renkasi alternatyvų produktą ne todėl, kad yra tikri gurmanai, o todėl, kad norėtų tokiais būti. Tiesą sakant, tai tampa naująja mada. Pastebite, kaip dažnai mus supa žodis „gourmet“? Ant parduotuvių iškabų, produktų pakuočių ir t.t. Tai truputį panašu į „fast food“, tik šiuo atveju tai yra „fast gourmet“. Gal skamba ironiškai, tačiau tai yra gera mada, beveik kaip ir prieš kelis metus masiškai išpopuliarėjusi ekomada.

Taigi, mes šį kartą kalbame apie puikų ir įdomų, gurmaniško skonio, tačiau greitai paruošiamą maistą, apie legendinius „film noir“ žanro filmus, kuriuos su malonumu žiūri ir tikri kino gurmanai, ir mėgėjai, o greitiesiems batų gurmanams pateikiame ilgą pavasario/vasaros batų mados tendencijų sąrašą. Taip pat jūsų dėmėsiui reportažai tiesiai nuo mados savaičių podiumų, naujausios šiltojo sezono drabužių tendencijos ir mūsų siūlomi deriniai. Išskirtiniai numerio herojai – visame pasaulyje garsi kvapų menininkė Sissel Tolaas, kuri teigia, kad blogų kvapų nėra ir dizaineris Giedrius Paulauskas, pristatantis savo TOP3. O taip pristatysime tris konceptualios lietuviškos juvelyrikos kūrėjus, apie kuriuos dar tikrai išgirsite ateityje. Jie įrodys, kad šiuolaikinėje juvelyrikoje nėra jokių tabu. Kaip ir kiekvieną mėnesį medžiosime įvairius gražius daiktus, estetikos gurmanams mūsų naujoji grožio ekspertė papasakos su kuo „valgoma“ hialuroninė rūgštis, o pikantiškų detalių netruks ir virtuvės rubrikoje, kurioje kalbėsime ne tik apie vyną, bet ir pasiūlysime eilę gurmaniškų vegetariškų receptų, kuriuos be vargo pasiruošite patys. Na, ir žinoma, mūsų mados fotosesijos, kuriose šį mėnesį dalyvavo kaip niekada gausus mados dizainerių ir stilistų būrys: Eglė Žiemytė, Robertas Kalinkinas, jaunųjų dizainerių Indrės ir Faustos duetas bei kiti, kurių sukurtus drabužius ir aksesurus pamatysite jau visai netrukus…

Įdomaus skaitymo ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt