Krizė mados pasaulyje

Alice Woods - -
Krizė mados pasaulyje

Vakar prasidėjusi Australijos madų savaitė toli gražu neprilygsta jau įvykusioms ir didelės sėkmės sulaukusioms Milano, Paryžiaus, Niujorko ar Londono madų savaitėms.

Panašu, jog pasaulinė ekonominė krizė palietė ir madų pasaulį. Balandžio 27 – gegužės 1 dienomis Sidnėjuje vykstanti madų savaitė nėra tokia prabangi ir viliojanti kaip praeitais metais. Joje savo darbus pristatys žymiai mažiau dizainerių. Dėl ekonominio nuosmukio renginyje dalyvauti atsisakė žinomiausi vietiniai Australijos mados atstovai (pav. Akira Isogawa). Jame taip pat neišvysime ir pačių garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijų.

Sumažėjęs dizainerių skaičius įtakojo ir tai, jog kolekcijų pristatymai vietoj numatytų trijų salių vyks tik dviejuose. Beje, tradicinė mados savaitės uždarymo šventė taip pat buvo atšaukta.

Sidnėjus šiemet nežada ir pačių garsiausių podiumų gražuolių. Kolekcijas daugiausiai pristatys nežymūs modeliai. Tikriausiai vienas iš ryškiausių mados savaitės veidų bus Alyssa Sutherland. Tikimasi, jog ši iš Brisbano (Australija) kilusi ir dabar Niujorke gyvenanti gražuolė suteiks mados renginiui žavesio ir ryškesnių spalvų. Dvidešimt šešerių metų modelis yra dalyvavęs pasaulinio garso dizainerių – Gucci, Giorgio Armani, Moschino, Yves Saint Laurent, Chanel ir Calvin Klein – kolekcijų pristatymuose. Nepaisant to, mergina su malonumu sugrįžo į tėvynę demonstruoti vietinių dizainerių kurtus drabužius. Ji pristatys naują Kirrily Johnston kolekciją.

Krizė mados pasaulyje

Pasak Australijos Ginger & Smart mados namų dizainerės ir direktorės Genevieve Smart, dėl ekonominės krizės pasikeitusią padėtį mados industrijoje gali pagerinti tik vartotojai. Jiems pradėjus daugiau pirkti, viskas pasikeistų į gera.

Vis dėl to, nepaisant krizės, Sidnėjaus mados savaitėje dalyvaus ir pristatymus stebės nemažai garsenybių ir mados pasaulio atstovų.

Jau įvykę keli kolekcijų pristatymai parodė, kad čia vyrauja ne tik tamsūs atspalviai. Optimizmo suteikia ryškios, pavasariškos spalvos. Pateiktos nuotraukos – iš Nicola Finetti kolekcijos.

Krizė mados pasaulyje

Krizė mados pasaulyje

Krizė mados pasaulyje

Krizė mados pasaulyje

Krizė mados pasaulyje

Krizė mados pasaulyje

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt