Kroksų erai atėjo galas?

Ugnius Kiguolis - -
Kroksų erai atėjo galas?

Vieni juos mėgsta, kiti – jų nekenčia. Tačiau neabejotinai, kad „kroksai“ tapo itin populiaria šiltojo sezono avalyne. Prieš keletą metų juos išvydome ant užsienio žvaigždžių kojų, o pernai jų manija apėmė ir Lietuvos garsenybes. Šiais metais parduotuvių lentynose ir miestų gatvėse mirguliuojantys įvairiaspalviai „kroksai“ byloja vis dar apie tebesitęsiančią jų erą. Iš tiesų, panašu, kad 2002 – ųjų pabaigoje sukurtų „kroksų“ madai ir patogumui lieka vis mažiau abejingų. Šias iš specialios gumos pagamintas spalvotas klumpes mielai avi verslininkai, pramogų pasaulio atstovai, kitos garsenybės, jų atžalos ir paprasti mirtingieji žmonės. Visgi ar ši „kroksų“ manija tęsis dar ilgai?

Visai neseniai Mail Online pasirodęs straipsnis pateikė kiek netikėtas prognozes: per septynerius metus daugiau nei 100 milijonų porų parduotiems „kroksams“ atėjo populiarumo saulėlydis! Vienai didžiausių „kroksų“ gamintojų – kompanijai CROCS – gresia bankrotas, jei ji iki rugsėjo mėnesio nesusimokės milijoninių skolų. Nukritusios kainos, taip pat nedidelis pirkėjų entuziazmas pirkti antrą porą tokių pačių batų vargu ar padės kompanijai surinkti reikiamų pinigų kiekį susimokėti visas skolas ir toliau sėkmingai gyvuoti. Kalbėdamas apie „kroksų“ kompanijos likimą vienas finansų specialistas Damon Vickers yra itin kategoriškas. Jo teigimu, „kroksai“ yra „zombiški ir jau mirę, tik dar patys jų gamintojai to dar nepripažįsta“. Ar pasitvirtins šis teiginys įsitikinsime rugsėjo mėnesį, kai spręsis „kroksų“ gamintojo likimas.

Kroksų erai atėjo galas?

Ak, tie spalvotieji ir šiomis dienomis itin liaupsinami „kroksai“… Juos avėjo ir buvęs Amerikos prezidentas Georgas W. Bushas, ir Aerosmith lyderis Steven Tyler, ir aktorė Brooke Shields. Kol dar „kroksus“ gaminanti kompanija neužsidarė ir ši avalynė vis dar populiari, jai neatsispyrė ir grupės „Yva“ merginos. Visai neseniai jos gavo dovanų kelias „kroksų“ poras, kurias papuošė Švedijoje pagamintais grupės inicialais.

Ar šie vienos „kroksų“ gaminančios kompanijos finansiniai sunkumai palies ir kitus jų kūrėjus, ar iš tiesų šios guminės avalynės mados laukia ne itin palanki pabaiga?
[jimage 82746 377 594] [jimage 82747 300 448] [jimage 82748 356 601] [jimage 82749 342 500] [jimage 88530 440 943] [jimage 88531 300 400] [jimage 88758 300 400] [jimage 89272 450 640]

Kroksų erai atėjo galas?

[jimage 90403 400 541]

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt