Kruvinos modelio peštynės

Olivia Morelli - -
Kruvinos modelio peštynės

Linksmybės Londono „Crystal“ klube sekmadienio naktį dvidešimt penkerių metų modeliui Daniele Lloyd baigėsi ne itin sėkmingai. Vos tik atvykusi į klubą Daniele kartu su savo vaikinu Jamie O’Hara atrodė gerai nusiteikę ir mielai pozavo fotografams. Po kelių valandų ji buvo priversta vakarą baigti gulėdama ant šaligatvio. Išgąsdintas žvilgsnis, krauju pasruvusi galva ir kojos, žaizda nugaroje bylojo apie tą vakarą klube įvykusi „kovingą“ incidentą.

Pasak liudininkų, Didžiosios Britanijos gražuolę parvertusios ant stalo sužalojo dvi moterys. Jos sulaikytos iki liepos mėnesio. Na, o pati Daniele buvo nedelsiant nuvežta į ligoninę.

Pasirodo, tai ne pirmas kartas, kai modelis patenka į tokią situaciją. Šį mėnesį ji jau buvo sumušta viename Londono bare. Skandalingą savo karjerą modelis pažymėjo ir tada, kai dėl pasirodžiusių nuogos jos nuotraukų „Playboy“ žurnale ir artimos draugystės su vienu iš konkurso teisėjų futbolininku Teddy Sheringham jai buvo atimtos teisės į Didžiosios Britanijos grožio karūną. Dar viename grožio konkurse modelis buvo įsitraukęs ir į peštynes su savo pussesere ir geriausia drauge.

Šis nemenkas „susidūrimų“ sąrašas prideda merginos karjerai pikantiško prieskonio. Teigiama, jog kitų moterų priešiškumas jai išauga dėl jos pačios asmenybės ir jos kvailų pasisakymų. „Kai kurios merginos gali jai pavydėti, tačiau aplink daug garsių žmonių, kuriems niekada taip nenutinka. Daniele pati kažką daro, kad įsiutintų ir supykdytų žmones“ – samprotavo viena jos draugė.

Aišku viena, Danielei patinka būti dėmesio centre, todėl galbūt jai visai nesvarbu, kokiu būdu ji tai pasiekia.

Kruvinos modelio peštynėsKruvinos modelio peštynės

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt