Kūno puošyba: populiariausių tatuiruočių top 10

Linas Kiguolis - -
Kūno puošyba: populiariausių tatuiruočių top 10

Šiandieną yra madinga kūną papuošti įvairiomis tatuiruotėmis. Tatuiruočių menas vis dažniau randa vietą ne tik vyrų, bet ir moterų gyvenime. Moterys dažniausiai yra linkę paslėpti savo tatuiruotes. Labiausiai mėgstamos kūno vietos tatuiruotėms yra nugaros apačia, kaklas, klubai, pečiai, riešo vidinė dalis ar kulkšnis.
Toliau jums pateikiame populiariausių moteriškų tatuiruočių top 10:
1. Drugelis. Tai – labai moteriška tatuiruotė, kuri neturėtų būti didelė. Drugelis simbolizuoja atgimimą, pasikeitimą.
2. Gentiniai motyvai. Jie yra mėgiami tiek vyrų, tiek moterų. Tik dailiosios lyties atstovės teikia pirmenybę jų subtilesniam variantui. Modernios šio dizaino tatuiruotės neturi konkrečios reikšmės bei tiesioginių sąsajų su tam tikra gentimi. Tačiau daugelis jų yra paremtos Kenijos, Borneo ar Polinezijos tatuiruočių menu.
3. Žvaigždė (dažniausiai švytinčios, žėrinčios). Žvaigždžių tatuiruotės yra labai populiarios moterų tarpe, nes jos yra mažos ir paprastos. Viena iš daugelio šio simbolio reikšmių yra ta, jog žvaigždė padeda nepasiklysti gyvenimo kelyje.
4. Gėlių motyvai. Gėlių tatuiruotės pabrėžia moteriškumą. Pavyzdžiui, rožė yra meilės, grožio, jaunystės simbolis.
5. Fėja. Šie pasakų personažai yra labai mieli, taip pat jie primena laimingą vaikystę. Fėjų tatuiruotės vaizduoja mūsų svajones ir norus, vaizduotę ir žinių troškimą.
6. Širdis. Moterys mėgsta tatuiruotes su širdimis, nes tai – romantikos, aistros, meilės simbolis.
7. Skrendantis drakonas. Paprastai moterys nemėgsta tatuiruočių su įvairiais vabzdžiais. Tačiau drakono įvaizdis, pasak jų, yra gražu ir moteriška.
8. Delfinas. Delfinų tatuiruotės siejamos su džiaugsmu ir pilnatve. Taip pat tai – apsaugos simbolis.
9. Angelas ar angelo sparnai. Angelas simbolizuoja atsidavimą ir tikėjimą. Sparnai – laisvės, gyvenimo tempo, pakilimo, nušvitimo bei apsaugos simbolis.
10. Zodiako ženklai. Tatuiruotės su zodiako ženklais vaizduoja mus pačius. Jie gali būti nupiešti įvairiais stiliais, bet neturėtų būti dideli.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt