Kur statyti smėlio pilį?!

Linas Kiguolis - -
 Kur statyti smėlio pilį?!

Visi puikiai žinome, kad vienas geras darbas – tai tik lašas jūroje. Todėl „Jurgita“ tęsia gerų darbų maratoną. Šį kartą mėginsime išpildyti Paparčių vaikų globos namų auklėtinių svajonę, kad jie dar šią vasarą galėtų kieme kepti smėlio bandeles.

Kažkas laukia vasaros ir trumpiausios metuose Joninių nakties bei planuoja paparčio žiedo paieškas. O mažame kaimelyje Paparčiuose (Kaišiadorių raj.) maži žmogeliukai – Šv. Juozapo vaikų globos namų auklėtiniai – vasaros laukia dėl galimybės iš smėlio pastatyti svajonių pilį. Ją statydami įsivaizduotų savo ateities namus – tokius, kuriuose augti jiems nenusišypsojo laimė. Bet kur statysi pilį, jei Paparčių vaikų globos namai smėlio dėžės neturi?

Kad išsipildytų bent ši vaikų svajonė, Paparčiuose reikia įrengti smėlio dėžę. Juk kada, jei ne vasarą, dūkti lauke. Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų direktorė Rūta pasakojo, kad išskyrus vienintelį arkliuką kieme vaikai neturi kuo džiaugtis. „Atšilus orams, vaikų laisvalaikis persikelia į lauko žaidimų aikštelę. Gėda kam nors ir pasakyti, kad vaikai neturi, kur kepti smėlio pyragėlių. O juk kiekvienas su didžiule nostalgija prisimename, kaip žaidėme smėlio dėžėje. Vaikai taip žaidė ir žais“, – „Jurgitai“ guodėsi ji.

Ką gi, nuo žodžių prie darbų. Labai dėkojame visiems prisidėjusiems geros valios žmonėms.

Visus turinčius pasiūlymų bei gerų norų kviečiame kreiptis į „Jurgitos“ redakciją el. pašto adresu: justina@jurgita.lt arba telefonu 8 673 61183.

Tik prisiminę, kaip svarbu, kad būtų išgirstas mūsų SOS, patys ištiesime pagalbos ranką kitam ir gėrio jūra pildysis saujom…

Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!Kur statyti smėlio pilį?!

Nuotraukose:

Vaikai mielai prisidėjo prie smėlio dėžės statymo darbų; Dėžė jau sukalta, liko supilti smėlį. Visų kastuvėliai įniko į darbą; Donatas Baumila bendravo su vaikų globos namų panelėmis; Štai ir baigta! Vaikai turės, kur statyti smėlio pilį ar kepti smėlio bandeles; Už rankučių: Kristina Karalytė-Sniegė ir mažoji vaikų globos namų auklėtinė; Jurgita Kiguolė vaikams atvežė lauktuvių; Vaikai atsidėkojo dainomis.

Kristina Karalytė-Sniegė

Vaikų globos namų archyvo ir G. Juchnevič nuotr.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt