Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje

Olivia Morelli - -
Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje

Dizaineris, kino režisierius ir šiaip labai talentingas vaikinas, bei, kaip prancūzai pasakytų, mados pasaulio enfant terrible, Tom Ford yra garsus ne tik savo prabanga ir jaunatviška elegancija alsuojančiais kūriniais, bet ir itin seksualiomis, dėmesį prikaustančiomis, dažnai šokiruojančiomis reklamomis. Nesvarbu, ar tai akiniai, kvepalai, lūpdažis ar švarkas, vyrukas žino kaip patraukti akį ir įaudrinti vaizduotę.

Savo provokuojančio ir aštraus stiliaus gerbėjų jis nenuvylė ir pristatydamas ikonišką „Neroli Portofino“ aromatą bei kūno liniją – šį kartą klientus jis taip pat vilioja įkaitusiais, šlapiais ir nuogais kūnais. Priešais paties Tom Ford’o foto objektyvą, tarsi Apolonas ir Venera, žaisdami ir smagindamiesi putose, pozavo nuogut nuogutėliai Mariana Braga bei Max Motta.

„Neroli Portofino“ – tai populiariausias Ford’o „Private Blend“ kolekcijos unisex kvapas, sukurtas 2007-aisiais, o šiais metais kaip reikiant atnaujintas: grožio alchemikas juos ne tik išpilstė į modernius sodrios turkio spalvos tarsi Viduržemio jūros bangos, buteliukus, bet ir pridėjo gaivaus apelsinmedžio žiedų aromato įkvėptą kūno liniją, kurią sudaro kūno drėkiklis, dušo želė, aliejus, muilas bei šveitiklis. Šviežias ir jausmingas kvapas nukelia ne tik į dušo linksmybes, bet ir į saulėtajį Italijos rivjeros kurorto miestelį Portofino – amžiną įkvėpimą parfumerijos kūrėjams.

Turint omenyje pikantišką reklamos temą, Tom Ford galėtų rimtai pamąstyti ir apie „Neroli Portofino“ linijos papildymą aromatinėmis žvakėmis bei šampanu (apie chalatus, žinoma, turbūt neverta nė užsiminti).

Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamojeKvapnios nuogybės Tom Ford reklamojeKvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje

Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamojeKvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje

Šiuo metu „Neroli Portofino“ kvepalų ir kūno linijos produktų galima įsigyti tik „Selfridges“ parduotuvių tinkle Didžiojoje Britanijoje. Londono parduotuvės vitrinoje taip pat pasirodė įspūdinga Tom Ford kurtos reklamos versija-akvariumas. Jei iki „Selfridges“ Jums toli, kviečiame pasižiūrėti filmuotą medžiagą apačioje.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt