Kvepalai, skatinantys moteris tapti akimirkos karalienėmis

Julie Splinters - -
Kvepalai, skatinantys moteris tapti akimirkos karalienėmis

Fergie tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su AVON ir pristato antrąjį aromatą – Kvapusis vanduo „Outspoken Intense by Fergie“ specialiai „Avon“

Tai antrieji atlikėjos vardiniai kvepalai

Jaudinantis, energingas, provokuojantis kvapas; skatinantis moterį tapti akimirkos karaliene ir pasitikėti savimi Į Lietuvą atkeliaus nuo spalio 21 d.Parduodami 50 ml buteliuke, kaina 76 Lt. Įsigyti bus galima iš „Avon“ konsultantų (www.avon.lt)

Grožio kompanija „Avon“ tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su visame pasaulyje garsia dainininke Fergie ir pristato jau antruosius jos vardinius kvepalus „Outspoken Intense by Fergie“. Provokuojantis naujasis pamėgto kvapiojo vandens „Outspoken“ (sėkmingiausias kompanijos AVON aromatas!) variantas priklauso gaivinančiai gėlių-vaisių aromatų kategorijai. Jis suteikia jums galią valdyti aplinkinių dėmesį ir patirti nepaprastą virpulį, jaučiant, kad svaiginate visus aplinkui.

Moteris, kuriai įprasta prikaustyti tūkstančių gerbėjų dėmesį, dainininkė, aktorė ir dizainerė Fergie – puikus aromato skleidžiamos dvasios įsikūnijimas. Nuo raudonojo kilimo iki pat scenos Fergie nepaliauja būti dėmesio centre. Pristatydama aromatą Outspoken Intense, Fergie suteikia savo gerbėjams progą pajusti tai, ką jaučia ji, – scenos sukeliamą virpulį ir jėgų antplūdį.

„Man be galo patiko kartu su kompanija AVON kurti ir pristatyti pirmąjį savo aromatą, todėl antrajam norėjau suteikti šiek tiek daugiau aštrumo. Kvapusis vanduo „Outspoken Intense“ – tai provokuojantis seksualaus pasitikėjimo savimi ir veržlaus moteriškumo derinys, perteikiantis tą jaudulį ir virpulį, kuris užvaldo, būnant ant scenos, visų dėmesio centre. Tuomet išgyveni jaudinantį jausmų antplūdį – pojūtį, kurio nesupainiosi su jokiu kitu,“ – sakė Fergie.

NATOS: masinančios viršutinės sultingų gervuogių, spindinčios karambolos ir saldaus kinkano natos užburia aplinkinius. Sodrios violetinės pasifloros suteikia veržlumo ir gyvybingumo aromato širdžiai, kurioje dar juntami ir jausmingi gardenijų bei aksominių apelsinmedžio žiedlapių akordai. Ritmiškumo aromatui suteikia jausmingo muskuso, apgaubto baltuoju gintaru ir šviesia kedro mediena, pagrindas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: unikalaus egzotinio vaisiaus – karambolos aromatas, primenantis slyvų, ananasų ir citrinų kvapus, akimirksniu pakylėja į žvaigždes. Pasifloros malonus saldumas leidžia aromatui suskambėti rafinuota, jausminga melodija, o švelnus ir šiltas muskuso kvapas suteikia aromatui žemiško, mediena dvelkiančio jausmingumo.

Elegantiškieji „Outspoken Intense by Fergie“ parduodami perlamutriniame buteliuke, kurio dangtelio formą įkvėpė pačios Fergie vestuvių suknelė. Sofistikuotas buteliuko dizainas asocijuojasi su įmantriomis ir drąsiomis dainininkės kūrybinėmis gijomis.

Iki šiol „Avon“ yra kūrusi kvepalus su tokiomis įžymybėmis, kaip aktorės Reese Witherspoon, Courteney Cox, Salma Hayek, supermodelis Christy Turlington-Burns, mados namai „U by Ungaro“, „Herve Leger“ ir „Christian Lacroix“.

Prisijunkite prie „Avon“ gerbėjų „Facebooke“: http://www.facebook.com/Avonlt

Apie kompaniją AVON

AVON – kompanija moterims – yra tiesioginės prekybos lyderė pasaulyje, kurios metinės pajamos siekia 10 milijardų JAV dolerių. Būdama didžiausia pasaulyje tiesioginės prekybos kompanija, AVON pasiekia moteris daugiau nei 100 pasaulio šalių per 6,2 milijonų nepriklausomų konsultantų. Kompanijos AVON gaminių pasiūlą sudaro ne tik kosmetikos priemonės, bet ir stiliaus bei namų apyvokos prekės. Visiems gerai pažįstamos linijos Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Advance Techniques, Avon Naturals ir Mark. Daugiau apie kompaniją AVON ir jos gaminius galite sužinoti tinklalapyje www.avon.com.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt