Kvepiantis 9-asis žurnalo „Jurgita“ numeris jau prekyboje!

Lucia Danes - -
Kvepiantis 9-asis žurnalo „Jurgita“ numeris jau prekyboje!

Kvepiantis 9-asis žurnalo „Jurgita“ numeris jau prekyboje!

Jau pasirodė 9-asis žurnalo „Jurgita“ numeris, kurį skiriame temai „Viliojanti kvapų karalystė“

Perskaitę šį „Jurgitos“ numerį apie kvapus sužinosite labai daug: pradedant kvepalų atsiradimo istorija, kurią parengė gerbiama kvepalų antropologė Laimė Kiškūnė, ir baigiant kvapų horoskopu. Bandėme pažinti kvapų psichologiją kartu su psichologe Rugile Vilkiše, kalbinome prieš metus kvapų pasauliu susižavėjusį aktorių Aistį Mickevičių, kuris išdrįso pasidalinti pastebėjimais, kad Lietuvos vyrai, deja, nemėgsta kvepintis.

Rubrikoje „Geidžiamas“ Egidijus Dragūnas papasakojo, kodėl jo nepuola „barakudos“. Į tradicinius trylika klausimų atsakė stilingieji vegetarai Linas Karalius – Ezopas ir jo draugė Gintarė Gurevičiūtė. Vėlai manekenės karjerą pradėjusi Agota Lukšaitė papasakojo, kad dirbti modeliu ryžosi dėl pinigų. Šį kartą rausėmės skandalingosios sekspertės Mildos Bartašiūnaitės spintoje, o žinomą dizainerį Seržą Gandžumianą privertėme pavaišinti mus ajurvediniu patiekalu, kurio receptu pasidalijome su Jumis.

Žinomas mados fotografas Gediminas Žilinskas įsitraukė į mūsų pasiūlytą kvapų žaidimą, o jo idėjas įgyvendinti sutiko jauna manekenė Kristina Gromovaitė. Jai teko fotografuotis itin neįprastose vietose: turgaus mėsos skyriuje, kinų restorano virtuvėje ir netgi sąvartyne…

Jo kolega (ir konkurentas) Tomas Kauneckas irgi neatsiliko šiame žaidime: su savo asistentais modelį Saulę Šilinytę
pavertė… kvapų buteliuku.

Ką dar nuveikėme? Džiaugiamės sulaukę kvietimų dalyvauti svarbiausiuose mėnesio mados renginiuose – sostinėje spalį praūžusiame „Vilnius Fashion Weekend“ ir ką tik Lietuvos mados pasaulį sudrebinusio mados guru Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme, tad nekantraudami dalinamės savo įspūdžiais. Pasidomėjome britiško užmiesčio mados istorija bei tendencijomis, pratęsėme tautinio identiteto paieškas kartu su Lietuvos interjero dizaineriais, susipažinome su jaunomis dizainerėmis Milda Metlovaite ir Žaneta Valančiauskyte, kurios puoselėja unisex stilių.

Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nuo šiol nemokamoje žurnalo versijoje bus talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir kioskuose.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt