La Senza. Naujoji "Shapewear" kolekcija

Gabriel E. Hall - -
La Senza. Naujoji "Shapewear" kolekcija

Pamiršk dietas! Imk dar vieną pyragaitį ir paslėpk savo mažytę nuodėmę su nauja La Senza „Shapewear” kolekcija.

Šį sezoną apatinio trikotažo kompanija „La Senza“ pristato moterims patrauklią naujieną – stebinančiai formuojančių kūną minkštučių produktų liniją.

„La Senza“ apatiniai „Shapewear“ pakelia ir paryškina norimus apvalumus (klubus, sėdmenis), suspaudžia ir palaiko tai, ką norite paslėpti (šiek tiek atsikišusį pilvuką, juosmens liniją ar šlaunų nelygumus), o svarbiausia – patogiai priglunda prie kūno, visiškai nevaržo judesių.

Visi „Shapewear“ produktai – šortukai prailgintu liemeniu, suknelės, tamprės – yra pagaminti pagal naujausią ir pažangiausią audinių gamybos technologiją, dvigubas sluoksnis efektyviai veikia moters figūrą.

Kelnaitės „High-Waisted Knickers“ ir „High-Waisted String“ ypatingai patogios, gražios ir seksualios yra juodos ir kūno (Nude) spalvos.

Visi „Shapewear“ gaminiai itin tinkami dėvėti po vakarine suknele ar aptemptomis kelnėmis. Jums nereikės baimintis, kad drabužis išryškins apatinio trikotažo siūles. Pavyzdžiui, imkime kad ir „Bodyshaper“: jis suformuoja moters figūrą, pabrėždamas visus jos privalumus: pakelia, suplonina, prispaudžia.

„La Senza“ dizaineriai mano, kad moteris yra sutverta tam, kad visi ja gėrėtųsi. „La Senza“ padeda moteriai jaustis tokia – geidžiama, seksualia ir moteriška, kad ir ką ji beveiktų.

Daugelio metų patirties apatinių modeliavimo srityje bei naujausių medžiagų audimo technologijų dėka „La Senza“ sukūrė minkštą, lengvą, patogią bei naudingą apatinių kolekciją.

La Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcijaLa Senza. Naujoji „Shapewear“ kolekcija

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt