La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Gabriel E. Hall - -
La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Angliška patarlė teigia: „jeigu meilė akla, tai kodėl gražus apatinis trikotažas toks populiarus?“ Lietuviai sako, kad vyrai myli akimis. Liaudies išmintį atmetus į šoną galime drąsiai teigti, kad puikus apatinis trikotažas kiekvieną vyrą priverčia įsimylėti aklai.

La Senza aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino apatinis trikotažas bei naktinė apranga gali tapti jūsų nedidele gudrybe siekiant pavergti brangiausiojo akis ir širdį. Vilkint tokiais apatiniais drabužiais nė nusirengti nereikia, juk dailiai nėriniuota liemenėlė ar kelnaitės kiekvienai moteriai suteikia psitikėjimo savimi ir priverčia spinduliuoti seksualumu iš vidaus.

Nuo 1990 metų La Senza padeda moterims jaustis žaviomis ir geidžiamomis bei dirba pagal vieną viziją – meistriškumas. La Senza ženklas jau tapo sinonimu aukštai kokybei, prieinamai kainai ir elegancijai. Šio prekinio ženklo kūrėjai didžiuojasi skirdami visą savo dėmesį ir produkciją klientams. Šiuo metu La Senza valdo daugiau nei 500 parduotuvių 30 šalių.

La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Kanadoje įsteigtas prekinis ženklas puikiai žinomas ir vertinamas viso pasaulio moterų – perkopus kūrybinį dvidešimtmetį kompanija gali didžiuotis dirbusi su pasaulinio garso modeliais Petra Němcová, Isabeli Fontana, Jessica Stam ir daugeliu kitų.

La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Populiarios ir kartu labai moteriškos muzikos grupės The Pussycat Dolls įkūrėja, choreografė, šokėja bei daininkė Robin Antin yra viena iš daugelio moterų neabejingų kokybiškam apatiniam trikotažui ir La Senza žavesiui. Būtent todėl ji prieš kelis metus sukūrė specialią kolekciją iš itin prabangių medžiagų. Moteris teigė, kad žodžiai apibūdinantys jos kolekciją yra „linksmybės, flirtas ir mada“.

La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Lietuvoje šio nuostabaus apatinio trikotažo galite įsigyti:

Vilniuje: Prekybos centre „Gedimino 9“, Gedimino pr. 9; Prekybos centre „Ozas“, Ozo g. 18

Kaune: Prekybos centre „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49.

Internetu: www.lasenza.lt

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt