La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011

Ugnius Kiguolis - -
La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011

Šiam Pavasariui/Vasarai, La Senza sukūrė dizainų rinkinį, kuris atspinti ir įkūnyja visas pagrindines šio sezono tendencijas.

Sukauptas visas dėmesys į „vintažą”, nėrinius, spalvas ir eklektiką. Dizaineriai užtikrino, kad šį pavasarį kiekviena moteris pasitiktų žavingai kerinti. Spalvų paletė pilna įvairiausių spalvų, ten yra pastelės, ryškumo, mėlynos ir raudonos. La Senza tai kiekvienos apatinių parduotuvė.

La Senza myli … „Vintažą”, šį sezoną La Senza yra iš naujo atranda tradicinį stilių su dieviško grožio gėrybėmis, atgimstačiomis šiuolaikinės mados erdvėje. Naktiniai kombinezonai stilingi ir subtiliai viliojantys, o apatinių komplektai prabangūs ir ypač moteriški.

La Senza myli … Nėrinius su tradicine raudonos ir juodos partneryste, paskaninta burleskos stiliaus naktiniais bei apatinių rinkiniais. Puikiai tinka toms romantiškoms akimirkoms.

La Senza myli … Eklektiką, nuo taškučių iki gėlių ir leopardo. Nėra geresnio būdo paskaninti kiekvieną dieną. Drąsiai derinkite skirtingus raštus, jei nepatinka vienspalviškumas. Žaiskite ir miksuokite, bei įdėkite truputį asmenybės. Mes Jus užtikriname, kad nuo Pirmadienio iki Penktadienio Jūs jausitės visiškai kitaip.

La Senza myli … Spalvas, ledinukų spalvos pradžiugins Jūsų akį ir sielą. Tai mėtinė žalia, daungaus mėlyna ir kramtomos gumos rausva. „Lucy Lace” rikinys tai kiekvienos merginos geriausias draugas, ir jo spalvų įvairovė – tai tikra optimizmo bomba!

Nesvarbu koks siluetas, dydis ar stilius. La Senza turi visko, ko tu gali užsigeisti šiam pavasariui!

La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011La Senza. Ypatinga pavasario kolekcija 2011

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt