Labiausiai seksui pritaikytų automobilių top 10

Olivia Morelli - -
Labiausiai seksui pritaikytų automobilių top 10

Gyvenime nutinka visko: štai, kad ir važiuoji su mylimuoju ir staiga abu pajuntate tuos nesuvaldomus aistros virpuliukus, kurie pradeda ristis įkaitusiais jūsų abiejų kūnais. Tokioje situacijoje jokiems samprotavimams, o tuo labiau viešbučio paieškoms, nėra laiko, todėl pasimylėti nusprendžiate tiesiog mašinoje. Internetinė svetainė AskMen.com sudarė labiausiai seksui pritaikytų automobilių top 10!

10.Šį pikantišką dešimtuką pradeda Cadillac CTS Sport Wagon, kuris išsiskiria savo itin didele galine sėdyne.

9. Toliau seka Smart Fortwo Passion Cabriolet. Nedidukas automobilis labiausiai pritaikytas mylėtis stovint.

8. Volvo mėgėjai romantiškiems potyriams neabejotinai turėtų rinktis Volvo V70 modelį.

7. Ilgai laukto galiūno – BMW X6 M versijos – pasirodymas taip pat iš karto atsidūrė labiausiai mylėjimuisi pritaikytų automobilių sąraše.

6. Ferrari automobiliai yra itin seksualūs, o ypač Ferrari 612 Scaglietti modelis. Tai – didelis GT klasės keturvietis automobilis, kuris pakeitė kitą keturvietį – kiek mažesnį 456 M modelį. Šį kartą automobilis turi pakankamai vietos ne tik priekinėse sėdynėse, bet ir galinėse.

5. Neabejingi Honda automobiliams, dėmesį turėtų atkreipti į Honda Fit modelį. Erdvus salonas, šiuolaikiškas dizainas turėtų sulaukti išties namažai simpatijų.

4. Vienas prabangiausių automobilių pasaulyje – Lexus LS 460 L – be abejonės vertas patekti ir į šį dešimtuką. Ant galinių sėdynių įsitaisiusiems įsimylėjėliams skirti atskiri DVD ekranai, kurie padės sukurti dar intymesnę atmosferą.

3. Žinoma, savo populiarumo pozicijų niekam neužleidžia ir stilingasis Ford Mustang Convertible automobilis.

2. Patogus ir modernus… Volkswagen Jetta SportWagen TDI taip pat nusipelnė vietos šiame vyrų internetinės svetainės AskMen.com kūrėjų sudarytame dešimtuke.

1. Labiausiai pritaykytų seksui automobilių sąrašą užbaigia prabangusis Bentley Continental Flying Spur Speed automobilis. Na, o kuriam automobiliui atiduodate savo simpatijas jūs?

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt