Lady GaGa tapo vyru?

Gabriel E. Hall - -
Lady GaGa tapo vyru?

Iš pilkos masės išsiskirianti daininkė Lady GaGa moka stebinti ir priblokšti savo gerbėjus ir aplinkinius. Bet kuri merginos stiliaus interpretacija tampa sensacija ir įkvėpimo šaltiniu bei sektinu pavyzdžiu kitoms įžymybėms. Šiandien ji pateikia dar vieną šokiruojantį siurprizą: ekstravagantiškoji dainininkė persikūnijo į vyrą!

Lady GaGa nusifotografavo vyrų mados žurnalui „Vogue Hommes Japan“. Rugsėjo mėnesį pasirodysiančiose nuotraukose ji vilki keletą skirtingų vyriškų kostiumų, o šviesias plaukų sruogas pakeičia trumpai kirpta rudų plaukų šukuosena.

Lady GaGa tapo vyru?

Tokiu skandalingosios daininkės įvaizdžiu pasirūpino stilistė Nicola Formichetti. Na, o ją žurnalo viršeliui bei jo puslapiams įamžino garsus fotografas Nick Knight. Keletą Lady GaGos nuotraukų buvo galima išvysti ir anksčiau stilistės N. Formichetti bloge. Jose dainininkė įvardinta kaip modelis Jo Calderone.

Šios fotosesijos idėja tikriausiai kilo iš praėjusiais metais pasklidusių gandų, jog Lady GaGa yra hermafroditė. „Aš to nesigėdiju, tačiau apie tai viesiems nepasakoju. Taip, esu ir moteris, ir vyras. Tačiau save laikau tikra moterimi. Vyriškas organas man nėra problema ir jis man netrukdo gyventi“, – tą kartą kalbėjo žymioji dainininkė.

Lady GaGa ir šiemet pareiškė, kad jai labai patinka šie gandai, dėl kurių ji dar labiau myli savo gerbėjus. „Į mano koncertą susirenkantiems žmonėms nerūpi, kas aš esu iš tiesų, nes jie ateina dėl muzikos ir laisvės jausmo“.

Kaip jums naujasis Lady GaGos įvaizdis?

Lady GaGa tapo vyru?

Lady GaGa tapo vyru?

Lady GaGa tapo vyru?

Lady GaGa tapo vyru?

Lady GaGa tapo vyru?

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt