Lady Gaga viliotinis dizaineriui Marc Jacobs

Ugnius Kiguolis - -
Lady Gaga viliotinis dizaineriui Marc Jacobs

„Tai nuostabu. Tai tiesiog nepakartojama“, – šiuos žodžius po pop scenos dievaitės Lady Gaga pasirodymo teištarė dizaineris Alexander Wang ir nedelsdamas sugrįžo į šokių aikštelę. Panašu, kad talentingojo kūrėjo Marc Jacobs vakarėlis pradžiugino ne vieną mados elito ar grožio industrijos atstovą.

Vakar Niujorko mados savaitė pateikė dar vieną staigmeną – teatrališką dizainerio Marc Jacobs 2010 m. pavasario/vasaros kolkeciją, kuri atidavė duoklę individualizmui. Mados provokatorius pavargo nuo uniforma tapusių juodos spalvos ir kniedėmis papuoštų drabužių, todėl siūlo naują kryptį – sceną, kurioje karaliauja menas, opera, baletas, pasakos ar Tolimųjų Rytų tradicijos. Marc Jacobs nebijo eksperimentuoti su skirtingais margais audiniais, netikėtais kirpimais, šviesių ir ryškių tonų žaismu bei blizgiomis ar itin subtiliomis detalėmis. Jo moteris dėvi griežto silueto drabužius, kuriuos sušvelnina ir papuošia raukiniai ar šilkinis apatinis trikotažas. Kolekcijoje galima atpažinti tradicinio geišų apdaro motyvus ir dizainerio mėgstamos kūrėjos Rei Kawakubo stiliaus bruožus.

Daugelis mados pasaulio atstovų sutinka, kad Marc Jacobs kolekcijų pristatymai kiekvienais metais tampa Niujorko mados savaitės centru. Didžiulis žiniasklaidos dėmesys, rinktinių garsenybių pilna pirmoji eilė bei žinomiausi jo kolekciją demonstruojantys modeliai… O kur dar geriausiais pagarsėję afterparčiai, kurių tikrai verta laukti! Šį sezoną Marc Jacobs vakarėlio rinktiniame svečių sąraše buvo linksniuojami tokie vardai kaip Madonna, Perez Hilton, Anna Wintour, Rachel Zoe, Anna Dello Russo, Juergen Teller bei Bryanboy. Vakaro pažiba tapo ne kas kitas kaip jaunoji scenos žvaigždė Lady Gaga.

Nesvarbu, kad į vakarėlį populiarioji daininikė pavėlavo kelias valandas, tačiau prisėdusi prie pianino ir sudainavusi „Poker Face“ ir „Just dance“, ji sugebėjo pakerėti net išrankiausią skonį turintį vakarėlio svečią.

Lady Gaga viliotinis dizaineriui Marc Jacobs

Tą vakarą susirinkusiuosius mados mylėtojus ir žurnalistus žavėjo ne tik Lady Gaga dainos, bet ir jos apranga. Ir iš tiesų, dainininkė nebūtų tituluojama stiliaus diktatore, jei ji kaskart nestebintų savo įvaizdžiu. Kelis kartus per neseniai įvykusius MTV apdovanojimus pakeitusi savo itin ekstravagantiškus sceninius drabužius, šį kartą stilingoji žvaigždždė nusprendė simpatijas skirti moteriškam seksualumui.

Raudonos spalvos visus kūno išlinkimus pabrėžiantis perregimas kombinezonas ir originalus galvos aksesuaras, kuris priminė aureolę, sukūrė tyros, bet kartu ir gundančiai seksualios Lady Gaga įvaizdį. Beje, dainininkė pasakojo, kad vakaro drabužį rinkosi atsižvelgdama į naująją Marc Jacobs kolekciją. Panašu, kad jai nesunkiai pavyko pasiekti pagrindinį dizainerio kitų metų pavasario ir vasaros tikslą – išlikti drąsiai ir atrodyti individualiai…

Lady Gaga viliotinis dizaineriui Marc Jacobs

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt