Lapkričio mėnesio „Jurgita“ – apie tikrus mados įkaitus

Jake Doe - -
Lapkričio mėnesio „Jurgita“ – apie tikrus mados įkaitus

Pasibaigus inspiruojančiam mados savaičių maratonui: Niujorkas-Londonas-Milanas-Paryžius, rodos, reikėtų šiek tiek atsipūsti. Tačiau mes to daryti net neketiname. Mada nemiega – nemiegame ir mes. Toliau su malonumu sukamės intrigų pilname mados pasaulio aparate, nes esame savotiški mados įkaitai. Šį numerį mes skiriame mados dizaineriams bei visiems mados įkaitams, be kurių mados industrija tiesiog neturėtų jokios reikšmės. Žinoma, žurnalo pradžioje – naujausios rudens sezono mados tendencijos ir nauja vyriškos mados rubrika. Toliau – mados istorija, kurioje tyrinėsime stilingųjų britų gatvės chuliganų Teddy Boys dendiškąjį įvaizdį. Iškart po to – numerio tema, dedikuota profesionalios lietuviškos mados 50-ies metų jubiliejui. Pakalbinome daugiau nei tuziną jau seniai žinomų ir dar visai šviežių lietuviškos mados kūrėjų. Jūsų dėmesiui – naujausios jų kolekcijos, mados eskizai, fotosesijų kadrai ir inspiracijos. Šio numerio puslapius taip pat papuošėme perspektyvios fotografės Aušros Osipavičiūtės fotosesija RE:. Taip pat čia rasite kadrus iš mūsų žurnalo fotografės Redos, stilistės ir modelio madingo pasivažinėjimo po miestą įspūdingu 1971-ųjų metų „Citroen‘u“. Buvo tikrai smagu. Smagi buvo ir pažintis su perfekcionistu Alfu Ivanausku bei šešių garsiausių pasaulio mados maniakių biografijomis, spintų turiniu ir įvairiomis jų keistenybėmis. Be viso to, dar spėjome surengti daiktų medžioklę, inspiruotą dviejų mega miestų, mados sostinių – Paryžiaus ir Tokijo. Taip pat leidomės į gurmanišką kelionę po Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Graikijos virtuves. Atrinkome įdomiausius, geriausių virtuvės šefų sukurtus receptus su intriguojančiomis jų istorijomis. Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką atrasite šiame numeryje. Įdomaus laiko ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt