Lesbietės atėjo į madą

Jake Doe - -
Lesbietės atėjo į madą

Nori būti madinga? Griebk draugę ir ją pabučiuok!

Pasiduoti slogioms rudeninėms nuotaikoms šiemet tikrai nebus kada. Tuo pasirūpino pramogų pasaulio žvaigždės, kiekvieną jų judesį sekantys fotografai bei mados ir grožio industrijos atstovai. Jie pasistengė, kad lietingos ir ekonominės krizės paliestos dienos nebūtų tokio monotoniškos ir niūrios.

Ar dar prisimenate garsųjį Britney Spears ir Madonnos bučinį per 2003 metų MTV kino apdovanojimus? Atrodo, šis daugybę atgarsių pasaulyje sulaukęs scenos žvaigždių poelgis įkvėpė naujos mados atsiradimą.

Lipstic Lesbianism. Taip Didžiojoje Britanijoje yra vadinama viena naujausių rudens tendencijų, kuri ypač išpopuliarėjo paauglių mergaičių tarpe. Kaip rašo MailOnline, neseniai atlikti vienos amerikiečių televizijos prodiuserės Penny Marshall tyrimai parodė, kad paauglių bučiniai tapo dažnu reiškiniu visuomenėje.

Paprašytos paaiškinti, kodėl vakarėlių metu jos bučiuojasi viena su kita, apklausoje dalyvavusios mergaitės atsakė, jog taip jos nori pamėgdžioti savo mylimas žvaigždes Peaches Geldof, Megan Fox ar Lily Allen, kurioms, kaip žinia, nesvetimos tokios „moteriškos atrakcijos“. Kitos paauglės aiškino tai darančios vedinos smalsumo arba apsvaigusios nuo alkoholio. Buvo ir tokių, kurios tikino tokiu būdu norinčios šokiruoti savo tėvus. Dauguma merginų sutiko, jog pagrindinė jų bučiavimosi su tos pačios lyties atstove priežastis – noras pasirodyti ir padaryti įspūdį vaikinams. Jų manymu, tai padeda parodyti, kad jos yra šiuolaikiškos ir nenuobodžios, bei pasijusti visiškai suaugusiomis.

„Tai kažkas, ką turi padaryti. Tai – dalis tavo brendimo“, – kalbėjo viena iš tyrime dalyvavusių paauglių.

Šiai naujai, šokiruojančiai ir kontraversiškų vertinimų sulaukusiai madai neliko abejingi ir grožio industrijos atstovai. Besiklausydami pasauliniu hitu tapusios Kate Perry „I kissed a girl and I like it“ dainos bei paskatinti ir įkvėpti kitų, jau minėtųjų, žvaigždių elgesio pavyzdžio, jie sumanė kasdienybėje pasitaikančius pikantiškus vaizdelius perkelti ir į populiarių žurnalų apie madą, stilių ir grožį puslapius.

Vieni pirmųjų pristatyti naująją tendenciją suskubo „Purple“ žurnalo leidėjai. Rugsėjo mėnesio numeryje išvystame seksualius ir provokujančius papuošalų reklaminės kampanijos fotosesijos darbus. Juose fotografė Paola Kudacki įamžino dvi jaunas ir drąsias manekenes – Suvi Koponen ir Hanne Gaby Odiel.

Lesbietės atėjo į madą

Aistringas ir savo laukinę prigimtį demonstruojančias manekenes Eniko Mihalik, Freja Beha, Magdalena Frackowiak ir Abbey Lee Kershaw įamžino legendinis fotografas Terry Richardson. Šios nuotraukos yra išspausdintos „Purple“ žurnalo mados leidinyje, skirtame 2009 metų rudeniui ir žiemai.

Lesbietės atėjo į madą

Bučinį Žurnalo „Marie Claire“ skaitytojams sutiko padovanoti aktorės Drew Barrymore ir Ellen Page. Žurnalų leidėjų duoklė naujai madai bus atiduota spalio mėnesio numeryje.

Lesbietės atėjo į madą

Gražu, įdomu ar vulgaru? Kokių jūsų komentarų sulauks ši naujoji mada?

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt