Lieknėjimo manija

Olivia Morelli - -
Lieknėjimo manija

Liaunas, ištreniruotas kūnas – daugelio merginų siekiamybė. Dažniausiai norėdamos būti gražios, griebiamės įvairiausių dietų arba kankiname save badaudamos ir laukdamos, kol pagaliau ištirps tie nereikalingi kilogramai. Bet kada lieknėti pakanka? Kokios yra liekno kūno ribos? O gal iš viso jų nėra? Tokie klausimai kyla pažvelgus į šias neseniai užsienio grožio ir naujienų portaluose pasirodžiusias modelio Rosie Huntington Whiteley nuotraukas.

Victoria’s Secret angelas Rosie Huntington Whiteley yra neabejotinai viena gražiausių pasaulio moterų. Tačiau šie viename video klipe įamžinti kadrai, kuriuose dėmesį atkreipia „sudžiūvęs“ modelio pilvas, sulaukė daugiau kritikos nei pagyrų.

Lieknėjimo manijaLieknėjimo manija

Rosie Huntington Whiteley yra laikinai sustabdžiusi modelio karjerą ir stropiai ruošiasi filmo „Transformeriai“ flmavimui. Ji pakeitė buvusią filmo žvaigždę Megan Fox, su kuria, kaip kalbama, režisieriai nepanoro bendradariauti dėl to, kad ji buvo per liekna. Pastarosiomis dienomis Rosie Huntington Whiteley pastebima šiek tiek papilnėjusi ir toli gražu neprimena tiek gailesčio žodžių sulaukusios vilioklės, kurią išvystame aukščiau pateiktoje nuotraukoje iš vieno video kadro.

Įvairių vertinimų dėl neva per lieso kūno sudėjimo taip pat susilaukė populiarių žurnalų puslapiuose išspausdintos modelių Abbey Lee Kershaw bei Erin Heatherton nuotraukos. Šiandien klausiame jūsų, ar vis dėl egzituoja lieknumo ribos? Ar šie modeliai, į kuriuos lygiuojasi daugelis merginų, yra „tinkamo“ grožio pavyzdžiai?

Lieknėjimo manija

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt