Liekninatys lūpų dažai: tarp tikrovės ir gražių pažadų

Lucia Danes - -
Liekninatys lūpų dažai: tarp tikrovės ir gražių pažadų

Grožio industrija nepailsdama dalija įvairius pažadus. Naujasis tušas padarys blakstienas tris kartus ilgesnes ir storesnes, o serumas nuo celiulito per stebėtinai trumpą laiką tobulai išdailins kūno linijas ir jums nereiks net sportuoti. Pasirodo, yra ir tokių kosmetikos priemonių, kurios atlieka, regis, visiškai nesusijusias su savo paskirtimi funkcijas. Viena iš jų – daug žadantys lūpų dažai.

Jau yra sukurti tokie lūpų dažai, kurie norinčiosioms neva padeda mesti rūkyti ir atsikratyti blogos nuotaikos. Praeitais metais buvo pristatyta dar viena naujiena – liekninamasis lūpų blizgis.

„Visada ant lūpų – niekada ant klubų“, – skelbia naujojo „Fuze Slenderize Guilt free“ lūpų blizgesio reklama. Pasak jo kūrėjos, kompanijos „Too Faced Cosmetics“, blizgio sudėtyje yra apetitą mažinančių medžiagų. Šių medžiagų dažniausiai dedama į įvairius dietinius kokteilius.

Avietės, meliono ar laimo skonio blizgis iš tiesų veikia, nes „lūpų oda yra labai plona ir būtent per ją pasisavinamos lieknėjimą skatinančios blizgesio sudedamosios dalys“, – tikina „Too Faced“ kompanijos įkūrėjas Jerrod Blandino.

Nors vaisių skonio blizgis žada daug, tačiau ekspertai nėra linkę su tuo sutikti. Dietologai perspėja, kad norint numesti svorio, reiktų atidžiau žiūrėti, ką valgome, o ne ką tepame ant lūpų. „Jei svorio metimas būtų toks lengvas kaip lūpų pasidažymas, tuomet jau nebūtų apkūnių žmonių ir visi nešiotų vienodą dydį“, – kalbėjo mitybos specialistas Joy Bauer.

Pratęsdamas šią mintį, dietologas Tam Fry taip pakomentavo naujojo lūpų blizgesio veiksmingumą: „Moterys susigundys lengvu būdu numesti svorio, bet nepajus jokio efekto, jei tuo pat metu nesportuos ir nebus atsisakiusios saldumynų. Svorį galima numesti tik kontroliojant savo mitybą ir daug sportuojant“.

Panašu, jog ekspertų nuomonės išsklaido visus „Fuze Slenderize Guilt free“ lūpų blizgesio „pažadus“… O gal jau kam nors pavyko įsisikinti jo veimsingumu?

Liekninatys lūpų dažai: tarp tikrovės ir gražių pažadų

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt